Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Volkswagen WRC

Dovolím si sem překopírovat(z auto.cz) část toho co očekává VW v příštím roce: očakáva sa, že Volkswagen of America oznámi pri jeho uvedení aj ambiciózny plán marketingovej podpory. Jeho hlavnou súčasťou sa má stať účasť značky v najpopulárnejšej disciplíne motoristického športu v USA – šampionáte NASCAR.

A keď sme už pri motoršport programe Volkswagenu, treba poznamenať, že po skončení dakarskej rallye 2010 sa očakáva definitívne rozhodnutie o tom, akým smerom bude Volkswagen na tomto poli ďalej pokračovať. Prvou možnosťou je zotrvanie v prostredí púštnych dobrodružstiev, a druhou (čoraz realistickejšou) je účasť v šampionáte WRC.

Komentář

Ví někdo něco nového k tématu VW a wrc?

Komentář

V lednu 2011 posila VW na Dakar 4 vozy, je to ale prozatim naposledy. Podle Kriss Nissena by "MS rally se k VW hodilo". Vyvoj vozu WRC podle nej vyzaduje 18 mesicu. Nissen uvazuje, ze ke kazde rally MS prijede na 100 000 divaku, (na Deutschland rally 200 000), coz je s ostatnimi druhy motoristickeho sportu naprosto bezkonkurencni cislo. Nissen jako sportovni reditel VW bude letos hostem Deutschland rally.....

Komentář

VW jde do rally!

Komentář

A něco víc by nebylo?
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

V Jordánsku jsem zaslechl Luise Moyu, který mluvil o tom, že Carlos Sainz dostal nabídku na šéfa VW v rally. Věřím tomu, co píše Molar a beru to jako hodně reálné.
              MravenecZ

Komentář

Doufám že to nebude na úkor Škodovky.
                Zdar jak sviňa.

Komentář

Já Molarovi taky věřím to, co píše, ale píše toho málo :-)
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

O to víc zapadá ta včerejší spekulace SM ohledně budoucnosti Škodovky.

Komentář

Gurun
                      Kde si četl jakou spekulaci??

Jinak asi tři roky zpět, sme kecali se známým co jezdí rallye a spolupracuje hodně s RS, spíš dnes staví auta..Bavili sme se o odchodu a příchodu různých značek, ať, už v MS nebo jinam...
                      Řekl, že někdy přestane být reklama zajímavá už, někdy taky časem kontraproduktivní(to když někdo furt prohrává nebo i vyhrává taky není dobrý:-))) A je potřeba se odloučit a zas jednou přijít...Bejvaj to 4-6letý cykly...a měl pravdu, je to logický
                      Já si přeju, aby to VW jen začlo...Chtěl bych zas vidět Toyotu, Škodu, Subaru, Myši..Aby zas jezdilo aspon 5značek, vždyť je to hrozná šaškárna teď.
                      Už sme si zvykli na to skromný MS, o to víc se těším do budoucna.

Komentář

tak to máš svatou pravdu
                        ty značky mě v MS strašně chybí
                        eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

VW / Škoda WRC

tak co pujde do WRC Škoda jak by si většína návštevníků ewrc přála nebo zůstanou v IRC a do WRC pujde Volkswagen s novým Polem

nekde jsem četl že Carlos Sainz by si přál videt v MS VW než nejakou jinou koncernovou značku... ale testovat nebude , přednejší je pro nej Dakar (tedy pokud jsem to dobře přeložil)

a jak je to vlastne s fabii 1.6T vyvíjí se nebo ne, prý ne ale před aprílem tu byl článek že škoda vyvýjí motor právě pro nove WRC...

tak jak to tedy je....
                          GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

oficialně škoda motor pro WRC čili 1,6 T nevyvíjí, s turbo motory se spálila již několikrat ve WRC

Komentář

Já si myslím, že by to byl nelogický krok... Nová WRC budou smět i do národních šampionátů a tam by Škoda startovat klidně mohla, a národní šampionáty jsou cílem Škodovky, pokud by nešli k vůli VW do MS,tak postaví WRC aspoň jako klientské verze pro národní šampionáty... Můj názor nebo aspoň moje přání vidět konečně konkurenceschopnou Škodu v nejvyšší kategorii...
                              "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Obecně lze předpokládat, že v 1,6T je budoucnost pro všechny šampionáty, takže časem se škody 1,6T dočkáme.To jim VW určitě nezakáže. Otázka je jen kdy a zda v MS s ní budou startovat soukromníci nebo dostanou povolení startovat jako továrna
                                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Working...
                                X