Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Volkswagen WRC

Obecně lze předpokládat, že v 1,6T je budoucnost pro všechny šampionáty - tak přesně tuto větu jsem slyšel před lety, když se zaváděla F2, pamatujete ještě na tuto kategorii? Pak jsem ji slyšel při zavádění S2000 a teď už potřetí. Nikdy nedošla naplnění a čekám, že ji ještě párkrát uslyším a obávám se, že se stejným výsledkem
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

No podle mě, co si pamatuju F2 byla třída předokolek s atmosfér. motorem turbo tam nikdy nebylo. Ale máš pravdu v tom, že se neustaále mění pravidla a skupiny jak na běžícím páse. pak je v tom bordel a je to nepřehledné a už ani sám nevím, kam které auto zařadit.

Komentář

No a králem 2.0l předohrabů byl Jean Ragnotti
        A jestli někdo řekne že ne!Tak ať si to potom vyřídí s Willym 2.0!!
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

No myslím si, že králem předohrabů byli Panizzi, Delecour, Bugalski, Puras a náš Jindra Štolfa, Willi Sorry
          4x4 forever

Komentář

V pohodě souhlasím:-D
            A s takovým Jindrou Štolfou, už mám také fotečku...Ale nej borci byli hlavně žabožrouti obecně, taky na to uměli stavět auta...Krásná doba Maxikitů....doprd...to tady chybí, strčte si ty 1.6T někam

Komentář

Na spratelenem rallyemagazin.de se zamysleji opet nad VW v MS. Nissen pri se vyjadril, ze nastup Mini do Ms zvysil sance prichodu VW . Zatim neni pry nic rozhodnuto definitivne.
              Pokusil se pry taky uklidnit fanousky Skody, rekl ale ze neni mozne aby jeli proti sobe, nybrz spolu. Je jasne tedy (pochopitelne) ze VW a Skoda v MS zaroven nepojedou.
              Cili ze by nechali Skodu ve IRC a narodnich mistrakach?

Komentář

Němci chtějí prej měnit pravidla, aby auta jezdila na CNG...
                "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Vse nasvedcuje tomu, ze VW se rozhodl pro Scirocco

Komentář

No nevím kde se vzala tahle informace ale Sirocco už ted jezdí okruhy v STCC a příští rok s tím vozem chtějí týmy vstoupi do WTCC, uvidíme
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Oni chtějí všechno, ale zatím furt nic nevidím..
                      "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Na "sesterskych" stranach (www.rallyemagazin.de) je jiz nekolik dni velice povzbudivy (pro Skodu) clanek ohledne eventuelniho vstupu do MS WRC. Z jiste loajality k redakci eWRC mlcim a cekam kdy s timto clankem konecne redakce prijde take. Panove znali nemeckeho jazyka (Pejda), co se deje? Proc ponechavate cesky narod v neznalosti?

Komentář

Sice ne na eWRC ale už se to objěvilo na [COLOR="Black"]RALLY[/COLOR][COLOR="orange"]zone[/COLOR].[COLOR="Black"]cz[/COLOR]
                          Naposledy upraveno forde; 05-10-10, 08:40.

Komentář

Já se domnívám, že pokud nejsou v německu uplné trubice, tak vidí, že škoda ten motor 1,6 stejně musí udělat, a tak by to i VW vyšlo levněji...no a já být německý manažer, tak si budu klást jediný požadavek aby se tým jmenoval ŠKoda VW group WRT a měl přes celou kapotu modrej poloprůhlednej vodoznáček VW
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

A my bychom to poněmčení nějak překousli.....

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                                Já se domnívám, že pokud nejsou v německu uplné trubice, tak vidí, že škoda ten motor 1,6 stejně musí udělat, a tak by to i VW vyšlo levněji...no a já být německý manažer, tak si budu klást jediný požadavek aby se tým jmenoval ŠKoda VW group WRT a měl přes celou kapotu modrej poloprůhlednej vodoznáček VW
                                Kolego, nemyslim ze by v Nemecku byli "uplne trubice". To by to nevydalo ve VW, audi, porsche i Skode tak, jak to vypada...
                                Bojim se, ze v soucasnem motoru S2000 toho moc ceskeho neni(maximalne vzduch ve valcich, musi se jet ale na ceskem uzemi). Stejne malo by toho tam bylo i v motoru 1,6T.
                                Jinak se uc cizim jazykum, pomaha to proti nevedomosti. Vice na www.rallyemagazin.de

Komentář

Working...
                                X