Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Volkswagen WRC

Foly nevim... Pochazi motory ve Skode opravdu od Oreca, nebo je Oreca konstrukcni a vyvojovou kancelar zamerena na vyvoj zavodnich vozu?(a motory pochazi od nekud jinde?)

Komentář

Foly, na druhou stranu: Motor sport Actuell ctu kazdy tyden od roku 1984 a nescislne krat strelili vedle. Zabyvaji se vsim, od motocrossu az po Nascar a napsali uz moc pitomosti..Cili klidek...

Komentář

Nevěřím tomu, že se Škoda spokojí s S2000. Na příští rok avizují program vybraných podniků v IRC. Taky už jsem něco slyšel. Škoda se určitě nespokojí s S2000.
        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

ale jak si VW představuje že se Škoda spokojí s S2000, když se od příštího roku nebudou moct S2000 už homologovat (s motory 2.0), to by byl skoro konec pro ŠM, ledaže by se zaměřili na R2, případně R3, R3T
          nebo něco jako Renault do N4 (R4), ale nevim s čim, uvidíme

doufám, že si prosaděj svoje a novej motor bude
          eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Tak počkat, nebudou od příštího roku S2000 s motorem 1,6T s menším průměrem restriktoru?

Komentář

budou oboje, jen současný S2000 budou zmrazený v dalších úpravách a nový S2000 (SPC nebo jak se to bude jmenovat) s motorama 1.6T, ale ten není pro Škodu plánovanej podle toho článku
              eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Bez motoru 1,6T by to celý závodění opravdu mohli z fleku zabalit. Jestli si to Hrabánek neprosadí, tak je u mě mrtvej Homolka.
                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Podle mě si to Škoda vzít nenechá. Byla by to chyba. Ukáže se to až Škoda oznámí svůj program v IRC na příští rok.
                  Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Něco o VW a nasazení do rally http://rallyfan.cz/zobrazit_novinku....zit=521&ref=nf

Komentář

• Re: Volkswagen WRC

ve světě motoru je rozhovor se šéfem škody a píše že Škoda se do WRC zpět nechystá, stačí jim IRC , tak to vypadá že VW asi do WRC dostane zelenou.

Komentář

Počkal bych až na oficiální zprávu od VW. Mělo by to být v nejbližších dnech.

Komentář

Svět motorů má vždy většinou spolehlivé zdroje...

Komentář

Nějak rychle zapomínáte jak škodovka dokáže mlžit a utajovat
                            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Re: Volkswagen WRC - zpráva z tisku

http://www.motorsport-total.com/f1/n..._10110207.html

Je to plné dohadů, ale závěr je zajímavý. Volně: "Jako pravděpodobnější se jeví, že VW bude startovat v NASCARU, aby získal v Americe tržní podíly. Krom toho by mohlo být ukončeno angažmá na Dakaru ve prospěch teamu WRC. Rozhodnutí však budou přijata až ZÍTRA."

Sladké sny :-)

Komentář

Mě osobně bude stačit, když škoda bude dělat vozy nejvyšší kategorie...a myslím tím kvalitní vozy nejvyšší kategorie. Osobně nepotřebuji tovární tým, bude mi bohatě stačit, když budu vidět v MS pár zákazníků a škodu vidět opanovávat nižší soutěže.
                                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Working...
                                X