Oznámení

Collapse
No announcement yet.

předpisy a pravidla v rally

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: předpisy a pravidla v rally

No to je teda snad fór....jako vystudovaného strojaře by mne zajímalo, jak technická komise FIA dospěla k názoru, že imbus šroub, který je vždy z trochu lepšího materiálu,může ohrozit bezpečnost či už i tak problematickou funkčnost plastového hejbla s řemínkem jak z dětského kočárku...

Komentář

ono by to mohlo souviset s tím, že imbus umí přenést větší utahovací moment, tak třeba aby jim ten plastovej herberk neprasknul, kdyby to někdo utahoval na hulváta, ale jak by potom taková křehotinka mohla zachraňovat životy, když by praskala už při utahování šroubků?
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

A ještě pneumatiky: http://www.autoklub.cz/dokument/2662...ce-c52013.html

Komentář

Hmmmm. No vzhledem k tomu, že k tomu bude jistě ještě spousta doplňků a dodatků tak to aby si každý, kdo chce jezdit najal absolventa ČVUT a VŠCHT.
          GO Petter GO

Komentář

Tak konečně nebude třeba si lámat hlavu s tím, co obout! Konečně objevili, jak bude guma fungovat na suchu i na vodě. Dá se to befelem a hotovo!

Komentář

Původně odeslal Vrátníček Zobrazit příspěvek
              No to je teda snad fór....jako vystudovaného strojaře by mne zajímalo, jak technická komise FIA dospěla k názoru, že imbus šroub, který je vždy z trochu lepšího materiálu,může ohrozit bezpečnost či už i tak problematickou funkčnost plastového hejbla s řemínkem jak z dětského kočárku...
              A kde po takových létech závodění hledáš na předpisech logiku?

Komentář

Opět asi ňákej lobing firmy na šroubky.Už to pomalu začíná hraničit s debilitou.A ještě ty gumy k tomu.Panenkomaria skákavá čeho se ještě dočkáme?
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nějak nevím do jakého vlákna to dát.
                  Zaujala mě jedna fotka z tohoto krásného alba. http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse...d=80870&entry=
                  Všiml jsem si, že spolujezdec Marko Märtin je oblečený nějak po lehku. Jak to bylo s předpisy? Měl jsem za to, že v době wrc už to bylo celkem přísné.
                  Zdar jak sviňa.

Komentář

Nevím zdali to sem patří , chci se zeptat používáte ve fábii na závody která má čočky v přední parabole žárovky H7 ale 100 w místo 55 W ? Nepraskájí ty čočky teplem ? Nezničí se paraboly tým žárem na malém prosturu ? Máte to vyzkoušený někdo 100W H7 FABIA ale čočky ne klasiku parabolu s H4 tam fungujou 100 w

Komentář

Netušil jsem že Fabia používa H4.Kterého modelu se to týká?
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nevím na co ti může být taková informace užitečná ale odpovim. Ostře. Pokud to chceš do běžného provozu, tak se zařadiš mezi blbce, co oslňující nepovolenou žárovkou všechny proti tobě a zařadíš se mezi bezohledně tunery, kterych už je v provozu hromada. Na soutěžním autě se na svícení používá rampa.
                        Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

A jaké má žárovky závodní rampa? Ale souhlasím zcele vyjímečně s Pačesem.
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepíku normálně skleněný!!

Komentář

Děkuji, to jsem nevěděl. A tak tedy ještě upřesňuji dotaz: ,,Jaké typy žárovek má závodní rampa?"
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepíku, Pepíku :-) Pokud někdo nemá xenonové výbojky tak tam budou 100w žárovky H7
                                http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                                X