Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pneumatiky

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Matador

Vyhoda techto slovenskych pneumatik spocivala kazdopadne v cene, dale v zakaznickem servisu-ktery jsem popsal vyse a neposledni rade poradenstvim. Vse obstaravane Motorsportem Kopecky. Ono i vznik Matador cupu bylo chvalihodnym pocinem-zadna jina znacka tuto aktivitu nenabidla...
    L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Matador není jedinou slušnou cenově dostupnou závodní pneumatikou. Od léta jsou v ČR i na Slovensku k dostání pneumatiky Silverstone, na kterých se jezdí i v P-WRC a stojí stejně jako Matador. Viz http://www.mk-racing.cz

Komentář

To Viashino: Jo a taky Kumho nebo Yokohama. Je otazka jaky servis jsou ty firmy schopny nabidnout. Neni to jenom o cene-pro amaterske nebo poloamaterske tymy nepripada v uvahu testovat sirku nebo tvrdost. U Matadoru byly informace kupujicim k dispozici a vzdy se dalo na jejich rady spolehnout. A tim, ze uz to potom jezdilo vic lidi, podarilo se sirit poznatky zucastnenych. To si nejsem jist, ze u techto "mene pouzivanych" firem bude k dispozici. Ale treba se pletu....

Komentář

Vsechno ma svuj vyvoj a jde o to, jak se dovozce snazi zavodnikum vyjit vstric a jakou ma podporu od vyrobce. U Silverstone ty informace k dispozici jsou, stejne jako planovany servis na zavodech.

Komentář

Jasne-nechci odsuzovat neco, jeste pred jeho radnym uvedenim. Kazdopadne dostat tuto znacku do podvedomi CZrallyove verejnosti bude narocne.

Komentář

No jo .. vyzkousene jsou Pirelli a Michelin,., kluci jezdi i Yokohamy.. margum jsem skousel.. lepsi nez seriova guma jo.. ale ta zradnost v nich je velke riziko.
              No proste zase budeme jezdit opatrnejc zadne smyky nic takoveho at pneumatiky vydrzi co nejdele, to se bude divakum libit, kterak kdo s chudých pilotu vice ušetřil na gumach behem závodu.. budou nove pohary :-)) co vy víte co pořadatel vymyslí :-)

Komentář

pneu

Ahoj chlapy. Mám dotaz, jaký máte názor na pneu z formule zn. Michelin, slick, které bych chtěl použít na rally. Samozřejmě si je musím proříznout. Jde mi o to, že se závodníma gumama nemám žádnou zkušenost, nevím zda nejsou moc měkké oproti pro rally a pokud do nich udělám vzorek jestli to ještě bude fubgovat jak má. Díky
                Naposledy upraveno JR 79; 30-07-10, 22:47.

Komentář

Re: Pneumatiky

Není to úplně dobrý, ta guma je úplně jiný konstrukce, jak směsí která má fungovat jneom pár kilometrů, tak bokama který nejsou dělaný na díry, ale na hladkej asfalt
                  www.SKODAteam.cz

Komentář

To JR: Kup si gumy na rally, vymýšlet takovéhle experimenty nemá cenu. Tady v inzerci se ojetých pneu za dobrou cenu prodává hromada.
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Můj názor: pneumatiky na okruhy nemá cenu používat na rallye i když si je prořízneš. Jak píše Čejda , nedělejme experimenty a radši si kup pneu na rallye.Vždyť je hodně možností a je lepší si prohledat nabídku v inzerci nebo si zadat poptávku.Třeba v rallycupu se jezdí jiné pneu než ve sprintech či MMČR.Prostě možností je dost.Ale okruhové slicky použít na rallye je nesmysl.Je to konstrukčně jiná pneumatika a taky směs je někde jinde.
                      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Jediná gumy která by se dala použít je možná tak mokrá guma. I když by si ale pak musel jet stejně jen po hezkém asfaltu, bočnice okruhových pneumatik jsou měkčí. Většina moderních pneu na okruhy jsou ještě ke všemu radiálky. Prořezávat suchej slick je blbost.

jak psal Pepa, inzerce tady nebo zkouknout stránky třeba MK-Racing atd.

Komentář

Ahoj chlapy měl bych dotaz na doporučení pneu. Začínám jezdit amater rally mohli by jste mi doporučit nějaké obutí jak na šotolinu, tak na silnici. Popřípadě zaslat i odkaz kde se dají pneu koupit, počítám že budu muset jak na šotolinu, tak na silnici. Jak dlouho pneu vydrží, je mi jasné že za tuto otázku sklidím kritiku chápu, že záleží na jezdci jak moc agresivně jede povrchu atd, ale aspoň nějak orientačně děkuji.

Komentář

Vše se odvíjí od jedné jediné věci, kolik máš peněz

Komentář

No rozpočet neni zatim vůbec jistej, eště doděláváme auto, ale rozhodně né tak hodně na nějaké profi pneu, ale zase ne tak málo aby jsme kupovali nějáké chiny to se prostě peníze seženou berme nějaký třeba střed

Komentář

Mám takový obecný dotaz:

Co si myslíte o defektech ve WRC,přijde mi hodně zajímavé že všichni kromě Loeba a Ogiera mají defekty.Jako kdyby Michelin rozdával gumy podle potřeby továrního týmu Citroen.Nechce se mi věřit že Peter Solberg se svými zkušenostmi udělá tolik defektů.U Loeba bych žádný defekt chápal,ale když ani Ogier žádný neudělal přijde mi to divné.Nechci na nikoho utočit nebo někoho omlouvat ale prostě mi to přijde opravdu zajímavé.

Komentář

Working...
                                X