Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pneumatiky

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Pneumatiky

Petter jede nejdivočejší stopu.
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

blaha.48: Nevymejšlej konspirační teorie zas
      http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Speeder,blaha: No nevím jak ted ale dříve to bylo jinak, v roce 2002, když jsme byli nakládat gumy v továrně Michelinu tak byli jednoznačně označené dodávky gum pro Škodu,Hyundai,Mitsu a Seat a pak odděleně vše pro Citroen a Peugeot schované pod plachtou, chtěl jsem tam nakouknout,ale hned přiběhl frantík a vyhnal mě. Věděli jsme že oba francouzké týmy jedou jiné pneu než ostatní odběratelé Michelinu. bylo to v podstatě tak že pneu které jel Citroen a Peugeot dostali ostatní týmy až ke konci sezony. Na vývojových pneu občas startoval i Kresta v roce 2001 v MČR což byli v podstatě gumy z MS určené pro Citroen a Peugeot
        Naposledy upraveno Čejda; 29-03-11, 09:22.
        http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

to čejda:tohle sem právě taky někde zaslechl , tak sem se jen zeptal zda by to nebylo možné i dnes.

Komentář

Existují verze pneumatik pro "klienty" a pro "továrnu". Každá série peče jinak a každé kolo je přesně identifikovatelné. Není problém udělat jednu sérii pro Frantu a druhou pro Pepu. Dopředu se ví pro koho a jaký závod se kolo dělá. (to koho myslím třeba tým...) systém identifikace pneumatik je v Clermont-Ferrand, kde se závodní kola pečou dokonalý.
            To, že by ale někdo manipuloval pneumatikami tak, aby měl někdo větší pravděpodobnost defektu než někdo jiný je hoooodně nepravděpodobné. Kostra pneu zůstává prakticky vždy stejná. Mění se jen směs, která má na odolnost proti průrazu zanedbatelný vliv.

Defekty jsou v 99% způsobené bočním průrazem, za který většinou může jezdec při nějakém cutování, nebo že trefí kámen z boku.
            MravenecZ

Komentář

Závodní gumy

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Na autě máme slicky Michellin 19/58 r15. Jak je to s prořezáváním těchto gum? Je možnost je znovu přořezat, když už vzorek dosluhuje? Díky

Komentář

Re: Závodní gumy

Znalci co si mám představit pod pojmem "mokrý slick", viz inzerce? Já mám za to,že slick je skoro bez vzorku,kdežto mokrá guma je hodně říznutá. Ale prostě dohromady mě to nejde....

Komentář

pneu s E

ahoj lidi jezdíme autoslalom a neustále se zrychlujeme a tím pádem už nám nestačí seriové gumy, tak bych se chtěl zeptat jesli někdo zná nějakou stranku na internetu kde by se daly koupit pneu o rozměrech 185 55 R 13 kdyby to šlo tak do 10 tisíc.

a nevíte jak jsou na tom maxsporty jeden říka že jsou hrozny další že je to super guma tak nevím

dík za rady
                  Naposledy upraveno pejda; 30-05-13, 19:36. Důvod: téma o pneumatikách zde přeci už je....

Komentář

Re: Matador

Ahoj lidi můžu se zeptat nemáte někdo zkušenosti s pneu Avon zzr ??? mám možnost je koupit a tak jestli třeba nědo nemá porovnání s yokohama A048 nebo tak dík moc

Komentář

to: Mravenec

nevim jak to dělají soudruzi v michelinu ale věř ze behounem to neni , spíše bych to viděl prave na tu kostru ;-) pac směs je bud měkčí nebo naopak . ale záleží na kordu pneu a dokonce i na postriku vnitrni gumy ;-)

Komentář

Zdravim nechci zakládat nové téma. Chtěl jsem se poptat jestli tu někdo nejezdíte pneu Dmack?

Komentář

https://pneuvyhodne.cz/313-celorocni-pneumatiky

Komentář

may be
                            Naposledy upraveno Andrewhos; 07-02-19, 10:51.

Komentář

Working...
                            X