Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pneumatiky

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Pneumatiky

Tak dnes jsem objevil prohlášení Matadoru, že díky spojení s Continentalem končí výrobu závodních pneumatik a podporu motoristického sportu.Nějak nemohu pochopit proč se výrobci komponentů do automobilů stále tlačí do fotbalu, když vypití hooligans neví ani kde má auto motor a strejci co tam lemtají teplé pivo jezdí jenom jednou za rok s hunrt dvacet na dušičky na hřbitov. Podle mě je to veliká škoda, jelikož Matador měl v poslední době velice kvalitní gumy (závodní- civilní bych na auto nedal) a podle mých zkušeností to bylo jedno z hodně mála dobrého, co k nám od Slováků přišlo. A jejich cena nebyla také zanedbatelná.

Ať zas....j Continentál táhne od kuď přišel a nechá motorsport na pokoji. Už takhle zabil dobře rozjetý závodní vývoj v Barumce.

Re: Matador sport

Původně odeslal vendelín Zobrazit příspěvek
    ...Nějak nemohu pochopit proč se výrobci komponentů do automobilů stále tlačí do fotbalu, když vypití hooligans neví ani kde má auto motor...
    Možná právě proto Jinak nápisy na fotbalovém stadionu "zasáhnou" daleko víc lidí než na rally autě a vypitý hooligan si zapamatuje název a už nebude přemýšlet, jak jsou gumy dobré nebo ne...

Komentář

Víš Vendelíne, ona ta továrna ale žije především ze sériových pneumatik a závodní gumy jsou spíše jen taková bokovka. Konkurence na trhu je velká, a tak to nejde jinak, než postupným spojováním více výrobců dohromady. A bohužel, ač ti to možná přijde divné, si diktuje pravidla vždy ten větší, co kupuje - ne ten, co je kupován.

Kdyby ten Continental táhl (nebo vůbec nepřitáhl), mohlo by se taky třeba jednoho krásnýho dne stát, že by Matador nestačil konkurenci a musel by zavřít. A pak by nebyly gumy žádný, natož ty závodní...

Mě je to samozřejmě také líto, Matador dělal hlavně pro česko-slovenský motorsport hodně a bude tady asi dost chybět...

Komentář

Re: Matador

Hlavne jsem ocenoval i pristup k zakaznikum jako takovym-jednou sis u nich /Motorsport Kopecky/ koupil zavodni pneu a mel jsi servis po cely rok. Jake bylo moje /mile/ prekvapeni, kdyz jsme dorazili v Hustopecich ke stanku Matadoru a oni nam prezuli gumy gratis a jeste pomohli radou. Ptal jsem se, co jsem dluzen a odpoved me opravdu prekvapila:Vsak jezdite Matador , nee? ..to me dostalo, nebyl to jenom reklamni trik, ze prodejem servis zakaznikovi nekonci. A chte nechte clovek musel zaregistrovat, ze ceska soutezacka obec se nakonec k temto levnejsim variantam zavodnich pneu castecne priklonila a zacala je vyuzivat. Je tohoto odchodu velka skoda a to jak pro mene majetne tymy, tak i ty ostatni...Dle meho nazoru totiz fungovali slusne.
        L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Původně odeslal UboUbo Zobrazit příspěvek
          Možná právě proto Jinak nápisy na fotbalovém stadionu "zasáhnou" daleko víc lidí než na rally autě a vypitý hooligan si zapamatuje název a už nebude přemýšlet, jak jsou gumy dobré nebo ne...
          Mimochodem Castrol v příštím roce omezuje aktivity v motosportu (z F1 se už myslím stáhnul letos) a stává se jedním z hlavních sponzorů Euro 2008

Komentář

By možná adidas, puma, nebo botas a jitex mohli zase sypat prachy do autíček, nu ni?
            ... a přeci se točí!

Komentář

Vsak Puma sponzoruje (sponzorovala?) tovarni tym Ford.
              www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

A Hi-tec šije botky pro SWRT.
                To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

At patram jak patram, v poslednich prispevcich nemuzu najit souvislost s Matadorem, nebo se mi to jenom zda?

Komentář

Tak ještě trochu pátrej, malá souvislost tady je, ale dost poznamenaná jinde zmíňovaným odklonem během vývoje debaty Lov off-topiců je teď nějak v módě... a hurá do mně

Komentář

Ach jo, sem byl rád, když jsem ušetřil na nové Matadorky. Teď koupím sadu Michelinů a můžu si škrtnout jeden závod v kalendáři a z toho mám obrovskou radost... Doufám, že se nedožiju doby, kdy světu budou vládnout tak 2-3 firmy a americký prezident.
                      Nemáte, prosím, někdo informace jak fungují rallyové Kumho? V rallyecrossu se na nich jezdí hodně, ne? Cenově jsou srovnatelné s Matadorem.

Komentář

Kumho mají homologaci do běžného provozu? Jinak se používají i Avon, ale ty homologaci pro běžný provoz myslím nemají...

Komentář

A co pneu Markgum? Ty mají "éčko"
                          RoAd Rallye Team

Komentář

Pokud ma clovek sebevrazedne tendence, pak Mrakgum vrele doporucuji...

Komentář

Markgum no coment, ale určitě by byly dobrý do kotle.
                              O homologaci do provozu nejde, Matador ji dříve taky neměl. Jediná výhoda Ečka je, že ojetou gumu proříznete, dáte na civila a dráždíte neznalé policisty
                              Naposledy upraveno klemic; 16-12-07, 12:05.

Komentář

Working...
                              X