Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Super 2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Super 2000

V podobném duchu- tedy o úpravách P207 se psalo už před Skotskem: http://www.rally-mania.cz/news.php?i...e=&ftxt=&fcat=
    V té době jsem četl i jiné články(už se mi to nechce hledat), kde bylo více specifikováno, co se na autě dělalo, zlepšilo a co od toho očekávají a přijde mi to hodně podobné s tím, co nyní prezentují jako "evoluci" a zlepšení na rok 2012. Múj osobní názor je, že nyní to nebude o znatelně více vylepšeno, oproti říjnu, pouze tím Peugeot chce prezentovat, že nespí a věnuje se vývoji na mnoha frontách.

Komentář

Video z testu Peugeotu 207 evo 2012 s Bryanem Bouffierem, ODKAZ.

Komentář

To auto má koule....

Vypadá parádně, jak pojede uvidíme... Ale z testovací trati mám dojem že trénují na Barumku :-D

Komentář

Jede to teda hodně dobře, kolik v tom asi je komponent z DS3ky WRC?
          eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

z dS3 WRC tipuju že nic,co by to tam taky dělalo

Komentář

P207 jezdila vždycky dobře. Toto auto vypadá docela hezky. Je otázka, do jaké míry se jedná o kosmetické úpravy a do jaké míry o skutečné úpravy. Nečekám žádné znatelné zlepšení. Pojede nejspíš jen Bouffier, Neuville asi jenom něco. Peugeot 207 víceméně vypouští a soustředí se na 208 R4T a asi i WRC.

Komentář

Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
                Jede to teda hodně dobře, kolik v tom asi je komponent z DS3ky WRC?
                Myslím že tam bude tak akorát sedačky, kola, nějaká elektronika, zadní brzdy, ovladače, atd...

Komentář

Ahoj,
                  mám prosbu, nevíte někdo, na jakých šotolinových soutěžích byl předjezdec s Peugeotem 207 S2000?
                  Nebo kde se to dá najít...
                  Díky!

Komentář

me ta nova evoluce 2012 strasne pripomina satriu S2000 hlavne z boku a ze zadku
                    MH RACING

Komentář

Working...
                    X