Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ventil Forge

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ventil Forge

Zdravim,potreboval bych poradit ohledne pop off ventilu mam Audi S3 1.8T 210PS r.v 2000 koupil sem si tenhle ventil od znacky Forge viz. stranka http://www.saabtuning.cz/tdilys7.htm má to obj.č FMDV001GTI a dela mi to nasledujici kolisaji otacky ve vonlobehu a prisava to nekde falesnej vzduch a obelhava to vahu vzduchu takze auto obcas cuka protoze vaha nevi co ma dealt kdyz tam jde ten falesnej nasatej ventil vyfukuju do atmosfery pouze pisu sem protoze na rally jezdci maji taky ventily od forge a normalne to bezi jak ma nevite nekdo co s tim mam delat? sani je origo akorat vlozka vzduchova neni orig ale od KN jinak vyfuk atd orig. jen nevim jestli bylo neco delano z ridici jednotkou a auto neni nachipovano nevim co s tim vcera sem tam daval i jine pruziny co jsem si objednal a stejne porad naprd ale jedine co je tak ze ventil chodi jak ma konecne ty problemy nevim jak vyresit dik za rady a doufam ze tu nekdo bude vedet co a jak...

Re: Ventil Forge

Kolik tě stálo auto? Kolik ten ventil? Proč se teda proboha nejdeš zeptat někoho kdo tomu rozumí, nebo kdo to dělá a ptáš se tady? Kde bereš jistotu, že cokoli se tady dozvíš je pravda (může to tak být, ale ta jistota chybí) a nezničíš si motor? To už o tolik víc stát nebude.
    ... a přeci se točí!

Komentář

Kdybych asi nekoho znal proc bych sem asi daval prosimte prispevek? Uvazuj nez odpovis

Komentář

Uvažuju a je mi dopředu líto tvýho auta. Zadarmo určitě nebylo a ty místo odborníků hledáš rady na foru. Todle dopadne dobře jen v pohádkách. Sorry, je to tvoje kešeň a mně je do toho prd, jak s ní naložiš, jen způsob nevolíš nejlepší.
        ... a přeci se točí!

Komentář

Kdybych asi znal nějakýho odborníka nepsal bych sem,napsal sem tu přispěvek tak kdyby si nekafral pořad nesmysli a napsal mi někoho kdo tomu rozumí tak by si udělal líp!!!

Komentář

S takovym pristupem ti tezko bude chtit nekdo radit.
            Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

Tak kdyby asi nějakého znal tak by tady tak blbě nekfral a asi ti ho poradil ne?

Jak malí Jardové...nedalo mi to a musel sem se přidat....

Komentář

To jsi si tam ten ventil dával sám?!

Komentář

urcite jsi dostal k tomu ventilu nejakej navod jak zachazet s regulaci tuhosti te pruziny, takze bych nejprve dotahl pruzinu do faze, aby rozhodne neprisaval falesnej vzduch pri volnobehu...a pomalu povoloval a zkousel... jestli to ma jiny mouchy a pri optimalnim nastaveni auto prisava a cuka, tak bych se urcite nestydel s tim zajet k nejakymu odbornikovi, myslim si, ze i vyhlasene tuningove firmy s vlastni dilnou by mely vedet, co s tim.... mam na aute taky BOV a mel podobny problemy...ale nakonec jsem to nejak vysteloval, nezapomen, ze po nekolika tydnech se novy ventil usadi, pruzina povoli a je potreba ho zase trochu doladit...
                  www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

jo, jak nikoho neznáš, je to na pytel...a co si neuděláš, nemáš...

Komentář

Dřevěná srnka:...za dobrotu nažebrotu.

Komentář

Původně odeslal brUtalitY Zobrazit příspěvek
                        Kdybych asi znal nějakýho odborníka nepsal bych sem,napsal sem tu přispěvek tak kdyby si nekafral pořad nesmysli a napsal mi někoho kdo tomu rozumí tak by si udělal líp!!!
                        Kup si pořádně ventil třeba od Bidrinu ( http://bidrin.cz/shop/index.php?main_page=index&cPath=2 ) nebo HKS atd. ( http://www.sportovniautodoplnky.cz/m...w-off-ventily/ ) a nech si to namontovat od profíků, lepší zaplatit než pak brečet.
                        http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                        X