Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Felicia Kit car

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Felicia Kit car

Knihu vlastním a dá se z ní hodně vyčíst za dvě kila určitě dobrá koupě!
    RallyfansTišnov

Komentář

Koukám, že jste to někdo koupil 20 minut poté, co jsem na knížku upozornil

Komentář

Foly a proto o tom mluvím Jestli to nemá někdo v elektronické podobě
        Škoda forever !!!

Komentář

No, jo, buď se ti přizná kdo to koupil a půjčí nebo nechá naskenovat nebo si to vypůjči v nějaké knihovně a prožeň kopírkou (normální knihovna je schopná to sehnat v jiné pomocí meziknihovní služby). Určitě to nějak seženeš

Komentář

Tak jsem to nakonec našel na Uložto. Bylo to schované pod názvem souboru KitCar.pdf
            Škoda forever !!!

Komentář

Neměl by prosím někdo tip, kde najít dobovou fotografii, pořízenou v dílnách Motorsportu v dobách kitové feldy? Začínám stavět barák a líbila by se mi taková fotka přes celou zeď v garáži, tzn potřeboval bych jí v max rozlišení, tedy ideálně scan z negativu. Neměl by někdo nápad prosím?

Komentář

Napadlo mě pouze toto http://www.speedpro.eu/skoda-felicia...t-p-11602.html nebo prohledat web ewrc s fotografiemi a případně požádat autora o zaslání fotky ve větším rozlišení.

Komentář

Jo tu znám, děkuji. Problém je ten, že když byla dob felicií, ewrc byl ještě na houbách a digitální fotky taktéž

Komentář

Working...
                  X