Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Felicia Kit car

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• ombre
    replied
    Jo tu znám, děkuji. Problém je ten, že když byla dob felicií, ewrc byl ještě na houbách a digitální fotky taktéž

Zanechat komentář:

• madcore
    replied
    Napadlo mě pouze toto http://www.speedpro.eu/skoda-felicia...t-p-11602.html nebo prohledat web ewrc s fotografiemi a případně požádat autora o zaslání fotky ve větším rozlišení.

Zanechat komentář:

• ombre
    replied
    Neměl by prosím někdo tip, kde najít dobovou fotografii, pořízenou v dílnách Motorsportu v dobách kitové feldy? Začínám stavět barák a líbila by se mi taková fotka přes celou zeď v garáži, tzn potřeboval bych jí v max rozlišení, tedy ideálně scan z negativu. Neměl by někdo nápad prosím?

Zanechat komentář:

• Petr M.
    replied
    Re: Felicia Kit car

Tak jsem to nakonec našel na Uložto. Bylo to schované pod názvem souboru KitCar.pdf

Zanechat komentář:

• Foly
    replied

No, jo, buď se ti přizná kdo to koupil a půjčí nebo nechá naskenovat nebo si to vypůjči v nějaké knihovně a prožeň kopírkou (normální knihovna je schopná to sehnat v jiné pomocí meziknihovní služby). Určitě to nějak seženeš

Zanechat komentář:

• Petr M.
    replied

Foly a proto o tom mluvím Jestli to nemá někdo v elektronické podobě

Zanechat komentář:

• Foly
    replied

Koukám, že jste to někdo koupil 20 minut poté, co jsem na knížku upozornil

Zanechat komentář:

• stik
    replied

Knihu vlastním a dá se z ní hodně vyčíst za dvě kila určitě dobrá koupě!

Zanechat komentář:

• Foly
    replied

Nějakou takovou knížku vidím na aukru:
    http://aukro.cz/automobily-skoda-fel...705380723.html

Zanechat komentář:

• Petr M.
    replied

Zkusím trochu probudit toto vlákno
    Sháním knihu nebo scan knihy o Felicii KitCar, o které jste tu před dávnými časy psali
    Nikde v prodeji jsem ji už neviděl. Dále bych byl rád, kdyby mi někdo poskytl bližší rozměry ochranné klece.
    Chci stavět "polo"kita na amatérské vrchy, ale auto bych (až na motor a podvozkové díly, což je asi nereálné) chtěl mít aspoň opticky (tím nemyslím jen široké blatníky a nárazníky) jako Kit Car.
    Je to trochu dlouhodobější projekt a jak zjišťuji - s plynoucími lety jsou díly dostupné celkem stejně (zatím ), ale literatury je poskrovnu

Zanechat komentář:

• Medvěd
    replied

A není ta informace o 1,6 dieselu a napravach z Nivy k Š120 zmíněné v diskuzi pod videem o stránku dřív?

Zanechat komentář:

• Michal Volf
    replied

Neni to zadne evo ale jetam motor diesel a je to vážně čtyřkolka,naápravy i dyferak z lady niva....

Zanechat komentář:

• benzy
    replied

no nevim spis si nekdo pohral v pc proc by to jinak bylo v 0:17 kde maj bejt videt zabery zadnich kol tak presviceny a v 0:20 to rovna jak kazdou predokolku,dodelat zvuk zvladne i decko na prvnim stupni, neverim totiz tomu ze by takoveho projektu tim myslim naroubovat felicii na evo nebyl plnej net...

Zanechat komentář:

• Maxifavos
    replied

to ano,ale spíš mne zajímá jestli je to opravdu 4x4 ten průjezd na to vypadá

Zanechat komentář:

• F.E.
    replied

Zní to jak Evo...

Zanechat komentář:

Working...
X