Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Přestavba Škoda Felicia

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Přestavba Škoda Felicia

Já sice používám HP sk. A, ale co sem slyšel tak Křístek je s vývojem dál, tudíž je lepší

Komentář

Díky za reakci má ještě někdo nějakou zkušenost?
      NO Emil ... NO Rally !

Komentář

Tak jsem slyšel , že Křístek je s vývojem dál a prý jsou daleko lepší než HP .
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Škoda Felicia(Fabia) pro volný pohar

zdar

Mám pár otázek ohledně stavby vozu na amatérské rallye. chtěl bych se příští rok zúčastnit pár podniku rallye cup. do budoucna i volného poháru. chtěl bych si postavit auto. pěkně postupně ne hned vše najednou.. sem tam nějaká úprava a za rok či dva jet volný pohár. Rozmýšlím co bude lepší volba, zda fábie 1.4mpi nebo Felicie 1.3 mpi.. co si myslíte?? (hlavně mi nepište zda mam připraveno tolik a tolik a že je lepší si ho koupit rovnou postavene,je třeba si uvědomit že si chci splnit sen a postavit si své auto . se kterým chci jezdit rallye.) dík
          Naposledy upraveno pejda; 20-10-12, 11:38. Důvod: a proč kvůli tomu zakládáš nové téma, když už tu takové je?!?

Komentář

Zalezi na kapitalu.. Peknou Felicii postavis o neco levneji nez peknou Fabii
            "uplně jedno aký čas, môžem jebať"

Komentář

Jde mi o váhu,řešení povozku,a v poslední řadě o to zda by v budoucnu bylo auto schopno učasnit se určitých podniku MČR.

Komentář

Z tohodle pohledu bude Fabie vzdycky lepsi. Vahove to vyjde podobne, ale podvozkove, motorove a hlavne platností homologace ma Fabie vetsi moznosti a delsi zivotnost
                "uplně jedno aký čas, môžem jebať"

Komentář

o.k takže fabia, ted mi ještě řeknetě jakej motor? 1.4 16v 74kw?? Nebo jaký by ste vybraly?

Komentář

No jedině tenhle.100koníků v základu je paráda.Dle peněženky jde posílit řádně.
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

jj základ slušnej, co složitosti uprav? at hledám jak hlednám nic nenachazim..

Komentář

Working...
                      X