Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda 160 RS MTX

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Skoda 160 RS MTX

To je ten třetí,který nikdy nejel a nikdy v něm před renovací nebyl namontován motor.

Komentář

no chlapy tak ked nejde o 160 RS mtx tak to musi byt policajny special postaveny na zaklade 160 RS mtx, a itak ma to neodradii sa priblizit k tomu autu a prosim vas ak mate nieake kontatkty skuste sa spytat budem moc vdacni za kazdu informaciu otych autach ...

Komentář

Waldo: Tvoje auto nemá s Garde RS 160 MTX vůbec nic společného. Je to prostě jen Rapid do kterýho dal někdo jinej motor a toto má zapsáno v dokladech. To jediné je na tom zajímavé a z dnešního pohledu, kdy tam nejde zapsat nic i cenné.

Původně odeslal jarda klouček Zobrazit příspěvek
        To je ten třetí,který nikdy nejel a nikdy v něm před renovací nebyl namontován motor.
        Jirátkovo Garde jsem viděl kdysi v Lánech v muzeu, dodnes lituju, že to bylo v době kinofilmu a mám snad jednu fotku. Ale zajímá mě, kde skončilo takové to zelené s oranžovou nápravou? a pak zda tahle renovace co sem dáváš je auto p. H. který vlastní i 1100GT?
        Můj mazel Škoda 136L na www.tuner2.skoda-virt.cz

Komentář

Původně odeslal Tuner#2 Zobrazit příspěvek
          Waldo: Tvoje auto nemá s Garde RS 160 MTX vůbec nic společného. Je to prostě jen Rapid do kterýho dal někdo jinej motor a toto má zapsáno v dokladech. To jediné je na tom zajímavé a z dnešního pohledu, kdy tam nejde zapsat nic i cenné.
          to sa uvidi ked stym autom skoncim ci nebude mat nic spolecne ...

Komentář

Waldo: Jsem poslední, kdo by Tě to nepřál a rád bych se pak na Tvé auto přijel osobně podívat, ale už máme na virtu jednoho co to chtěl stavět a za ty tři roky má pořád jen obyčejné Garde.

Komentář

Chlape, je to krasavice, ta tvoje Šádice!!! A o tom mtx, co do něj dávali ten turbomotor jsem slyšel, muj táta se tam v tu dobu pohyboval a vyprávěl mi o tom.

Komentář

Původně odeslal Tuner#2 Zobrazit příspěvek
                Waldo: Jsem poslední, kdo by Tě to nepřál a rád bych se pak na Tvé auto přijel osobně podívat, ale už máme na virtu jednoho co to chtěl stavět a za ty tři roky má pořád jen obyčejné Garde.
                no to ti verim ale ja som ja a ked si nieco zmyslim bezhlavo idem dotoho .) prve skusim opravit co je natom zle a dorabat nove veci a az ked to bude jaks taks tak idem na repasi seckeho co sa len da lebo moj sen bol vzdy mat odlisne auto co nikto nevidi len tak a toho sa tak lahko nepustim

Komentář

Původně odeslal Walacien Zobrazit příspěvek
                  Takže ti nezbyde než to občíhnout u mistra Jirátka nebo v Napajedlech u Houšťů Jinak přeji mnoho bezesných nocí!
                  mno cital som ze to auto robili v Metalexe ? ma tam niekdo link lebo nic take stare som nenasiel ... ze by som im pisol mail ci nemaju zaznami otom aute

Komentář

Jasne, napis mail na metalex@160MTX.cz a oni ti poslou obratem kompletni dokumentaci. Sorry za rejpnuti, ale tohle prece nemuzes myslet vazne... Mit sny je pekna vec, taky je mam, ale jejich realizace je o necem jinem. Pochybuju ze mas finance, prostredky a trpelivost zmaknout to o cem se tu bavis. Poradil bych ti jinou vec, bud rad ze mas legalne v rapidu to co tam mas, dej to poradne do cajku a az to zmaknes zacni premejslet co dal.

Jinak diky za tema, rad se dozvim o tomhle aute cokoli noveho.
                    http://skoda-virt.cz/cz/auta/garde-a...4-tomas-rapid/

Komentář

Původně odeslal Waldo Zobrazit příspěvek
                      no to ti verim ale ja som ja a ked si nieco zmyslim bezhlavo idem dotoho .) prve skusim opravit co je natom zle a dorabat nove veci a az ked to bude jaks taks tak idem na repasi seckeho co sa len da lebo moj sen bol vzdy mat odlisne auto co nikto nevidi len tak a toho sa tak lahko nepustim
                      Jen abys pochopil, co tě čeká, podívej se sem: http://skoda.daves.cz/
                      Nejdříve si sežeň pořádnou garáž a slušnou kastli z jiného garde a můžeš začít brousit a vařit. To, co zbylo z originálu na tvém autě (jako že si myslím, že to je jen pokus o kopii originálu) zrepasuj a přehoď do nové a vyvařené kastle.
                      Tady je odkaz na stránku o 130LR, kde je i zelená 160MTX, po té stopě bych šel, tam by mohla být dokumentace. http://www.skoda130lr.com/articles.php?lng=cz&pg=75
                      Možná to má něco společného s Aloisem Samohýlem, ale to je proti tobě hudba z Marsu.
                      Good luck!
                      Naposledy upraveno Josef Novotný; 15-01-09, 07:36.

Komentář

Nejsem si jist, zda to někomu k něčemu bude, ale pro technicky založené kolegy diskutéry (což já nejsem - do motoru nesahám a nahlížím jen s úctou ) přikládám dobovou sondu do útrob MTX 160 RS.

Komentář

Já bych také šel cestou zachování exkluzivity civilního vozu, který má legálně namontováno "něco extra". Když by jsi tohoto Rapida přestavel na Garde 160 MTX, stejně to nebude postaveno na těch potřebných dokladech a legálnost a původ takového vozu bude rovna nule, stejně jako když si jej doma postaví někdo i bez zapsaného 1600 motoru. Vím že jsi asi tohle nechtěl slyšet, ale podle mě je škoda tvé auto takto historicky znehodnotit. Doporučil bych ti jít cestou renovace stávajícího vozu do původní podoby a věř, že znalcům s takovým autem uděláš větší radost než s nějakou přestavbou. Pokud tě i pak budou svrbět prsty, můžeš si postavit repliku 160MTX coby druhé auto. Bude buď bez papírů, nebo si je bude "půjčovat" z tohoto vozu
                          Ale tohle auto nepředělávej, mrzelo by tě to

Komentář

Původně odeslal jarda klouček Zobrazit příspěvek
                            Nějak mě to nejde do hlavy jaké jsi sem dal fotky. Podle mě je to auto Karla Jirátka, protože má vzadu stejnou samolepku, kola jsou dělítka celé ve zlatém atd. Nevíš co je s tím zeleným viz. odkaz p. Novotného?

Komentář

Ano je to pravda,je to auto Karla Jirátka,záměrně jsem ho nedával v barvách.O zeleném autě samozřejmě vím,renovoval ho Michal Průcha,který už není mezi námi a bylo poté jeho ženou prodáno na severní moravu.

Komentář

jarda klouček: Takže to by odpovídalo, že ho má teď p. H, majitel 1100GT. Ten prý jeho renovaci pokračuje/dokončuje a doufám, že se s ním někde třeba na srazu ukáže.

Ještě dotaz čí je teda to auto na první fotce? To je to první? Pokud máš víc fotek, tak budu rád, když se podělíš.

Komentář

Working...
                                X