Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda 160 RS MTX

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Josef Novotný
    replied
    Re: Skoda 160 RS MTX

Původně odeslal Waldo Zobrazit příspěvek
    no to ti verim ale ja som ja a ked si nieco zmyslim bezhlavo idem dotoho .) prve skusim opravit co je natom zle a dorabat nove veci a az ked to bude jaks taks tak idem na repasi seckeho co sa len da lebo moj sen bol vzdy mat odlisne auto co nikto nevidi len tak a toho sa tak lahko nepustim
    Jen abys pochopil, co tě čeká, podívej se sem: http://skoda.daves.cz/
    Nejdříve si sežeň pořádnou garáž a slušnou kastli z jiného garde a můžeš začít brousit a vařit. To, co zbylo z originálu na tvém autě (jako že si myslím, že to je jen pokus o kopii originálu) zrepasuj a přehoď do nové a vyvařené kastle.
    Tady je odkaz na stránku o 130LR, kde je i zelená 160MTX, po té stopě bych šel, tam by mohla být dokumentace. http://www.skoda130lr.com/articles.php?lng=cz&pg=75
    Možná to má něco společného s Aloisem Samohýlem, ale to je proti tobě hudba z Marsu.
    Good luck!
    Naposledy upraveno Josef Novotný; 15-01-09, 08:36.

Zanechat komentář:

• killer_
    replied

Jasne, napis mail na metalex@160MTX.cz a oni ti poslou obratem kompletni dokumentaci. Sorry za rejpnuti, ale tohle prece nemuzes myslet vazne... Mit sny je pekna vec, taky je mam, ale jejich realizace je o necem jinem. Pochybuju ze mas finance, prostredky a trpelivost zmaknout to o cem se tu bavis. Poradil bych ti jinou vec, bud rad ze mas legalne v rapidu to co tam mas, dej to poradne do cajku a az to zmaknes zacni premejslet co dal.

Jinak diky za tema, rad se dozvim o tomhle aute cokoli noveho.

Zanechat komentář:

• Waldo
    replied

Původně odeslal Walacien Zobrazit příspěvek
    Takže ti nezbyde než to občíhnout u mistra Jirátka nebo v Napajedlech u Houšťů Jinak přeji mnoho bezesných nocí!
    mno cital som ze to auto robili v Metalexe ? ma tam niekdo link lebo nic take stare som nenasiel ... ze by som im pisol mail ci nemaju zaznami otom aute

Zanechat komentář:

• Waldo
    replied

Původně odeslal Tuner#2 Zobrazit příspěvek
    Waldo: Jsem poslední, kdo by Tě to nepřál a rád bych se pak na Tvé auto přijel osobně podívat, ale už máme na virtu jednoho co to chtěl stavět a za ty tři roky má pořád jen obyčejné Garde.
    no to ti verim ale ja som ja a ked si nieco zmyslim bezhlavo idem dotoho .) prve skusim opravit co je natom zle a dorabat nove veci a az ked to bude jaks taks tak idem na repasi seckeho co sa len da lebo moj sen bol vzdy mat odlisne auto co nikto nevidi len tak a toho sa tak lahko nepustim

Zanechat komentář:

• Voči
    replied

Chlape, je to krasavice, ta tvoje Šádice!!! A o tom mtx, co do něj dávali ten turbomotor jsem slyšel, muj táta se tam v tu dobu pohyboval a vyprávěl mi o tom.

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

Waldo: Jsem poslední, kdo by Tě to nepřál a rád bych se pak na Tvé auto přijel osobně podívat, ale už máme na virtu jednoho co to chtěl stavět a za ty tři roky má pořád jen obyčejné Garde.

Zanechat komentář:

• Waldo
    replied

Původně odeslal Tuner#2 Zobrazit příspěvek
    Waldo: Tvoje auto nemá s Garde RS 160 MTX vůbec nic společného. Je to prostě jen Rapid do kterýho dal někdo jinej motor a toto má zapsáno v dokladech. To jediné je na tom zajímavé a z dnešního pohledu, kdy tam nejde zapsat nic i cenné.
    to sa uvidi ked stym autom skoncim ci nebude mat nic spolecne ...

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

Waldo: Tvoje auto nemá s Garde RS 160 MTX vůbec nic společného. Je to prostě jen Rapid do kterýho dal někdo jinej motor a toto má zapsáno v dokladech. To jediné je na tom zajímavé a z dnešního pohledu, kdy tam nejde zapsat nic i cenné.

Původně odeslal jarda klouček Zobrazit příspěvek
    To je ten třetí,který nikdy nejel a nikdy v něm před renovací nebyl namontován motor.
    Jirátkovo Garde jsem viděl kdysi v Lánech v muzeu, dodnes lituju, že to bylo v době kinofilmu a mám snad jednu fotku. Ale zajímá mě, kde skončilo takové to zelené s oranžovou nápravou? a pak zda tahle renovace co sem dáváš je auto p. H. který vlastní i 1100GT?

Zanechat komentář:

• Waldo
    replied

no chlapy tak ked nejde o 160 RS mtx tak to musi byt policajny special postaveny na zaklade 160 RS mtx, a itak ma to neodradii sa priblizit k tomu autu a prosim vas ak mate nieake kontatkty skuste sa spytat budem moc vdacni za kazdu informaciu otych autach ...

Zanechat komentář:

• jarda klouček
    replied

To je ten třetí,který nikdy nejel a nikdy v něm před renovací nebyl namontován motor.

Zanechat komentář:

• Forrest
    replied

S tímhle autem jsem do styku přišel jen jako divák, ale o Agroteam se tak trochu zajímám a podle dobových materiálů potvrzuju, že prototypy Bastarda byly tři.
    Jardo, jak jsi výše dával ty fotky, to je kterej exemplář: ex-Blahna, ex-Kašpárek nebo ten třetí?

Zanechat komentář:

• Foly
    replied

Díky, pánové. Premiéry nadšení nemám. Měl bych se poohlídnout...

Zanechat komentář:

• jarda klouček
    replied

Ano,máš pravdu,do jednoho z vozů se tenkrát opravdu snažili namontovat v ČZ Strakonice motor Škoda s turbem.Konkrétně tohle auto leží v původním stavu,samozřejmě poznamenané zubem času,pod plachtou,tak jak se dovezlo ze Strakonic.

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Foly, kniha Premiéry nadšení od Karla Řepy říká mj: "Druhý postavený prototyp měl také motor Lada 1600, třetí prototyp pak motor Škoda 130RS Turbo." Takže asi fakt byly tři

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied

Souhlas s příspěvkem nade mnou. To červené žihadlo na fotkách je Rapid, zatímco rallyový speciál Škoda 160 RS MTX je z typu Garde.

Zanechat komentář:

Working...
X