Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda 160 RS MTX

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Škoda 160 RS MTX

Tak tady máš ještě pár fotek
    Naposledy upraveno jarda klouček; 13-11-09, 15:57.

Komentář

Super, moc děkuji. Kdy přibudou další?

Jinak zajímavá je ta lyžina, jak je zastrčená do podlahy do té štěrbiny.
      Můj mazel Škoda 136L na www.tuner2.skoda-virt.cz

Komentář

Ještě vím o VHS kazetě,kde je natočeno tohle renovované auto,těsně po dokončení,ale ne v jízdě.

Komentář

Při hledání nějakých log pro skin Barum teamu do RBR jsem čirou náhodou narazil na netu na galerku s Bastardem. Link TU
          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Tak to vypadá že jedno ze tří aut se dočkalo parádní renovace a jsem rád, že je v dobrých rukou...

Uploaded with ImageShack.us
            Přiložené soubory
            Naposledy upraveno pejda; 06-11-12, 21:55. Důvod: velké fotky jen jako přílohu

Komentář

Počkej jak dostaneš naplácáno, až se dotčení dozví, jak to tu šíříš samizdatem

Komentář

Luky: Tak já to na net první nedal a pokud vím je to se souhlasem majitele. Se šířením je třeba počítat

Komentář

Když fotku autor hodí na web, tak už to pak jede jak lavina. Ale je dobré, že to jede z gruntu. Majitel evidentně umí
                  fandím:Ášín, Valda, Triner, Béreš, Škoda Motorsport - fandil jsem: McRae, SWRT
                  moje modely: https://picasaweb.google.com/106795136886249221490

Komentář

Zverejeneni fotek je schvalene od majitele auta :-) vice fotek z renovace je zde:
                    http://skoda-virt.cz/cz/auta/specialy/9672-160-rs-mtx/
                    www.renovace-veteranu.cz

Komentář

Zdravím vás, protože se tu poslední týdny hodně probírá rok 1984 poprosil bych vás o pomoc. Právě jsme v 2. polovině renovace (začíná finální kompletace) posledního nezrenovovaného (1.vyrobeného) Garde160 MTX. No a protože fotek z těch pár startů je velice málo, sháníme fotky interiéru z nějakého závodu. Samozřejmě máme známé fotky z představení, a časopisu automobil a knihy o konstruktéru Pauerovi. Takže kdyby jste někdo něco měl tak budu rád za poskytnutí.
                      Díky

Komentář

Working...
                      X