Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda 160 RS MTX

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Olda Kovařík
    replied
    Zdravím vás, protože se tu poslední týdny hodně probírá rok 1984 poprosil bych vás o pomoc. Právě jsme v 2. polovině renovace (začíná finální kompletace) posledního nezrenovovaného (1.vyrobeného) Garde160 MTX. No a protože fotek z těch pár startů je velice málo, sháníme fotky interiéru z nějakého závodu. Samozřejmě máme známé fotky z představení, a časopisu automobil a knihy o konstruktéru Pauerovi. Takže kdyby jste někdo něco měl tak budu rád za poskytnutí.
    Díky

Zanechat komentář:

• Jourin
    replied
    Re: Škoda 160 RS MTX

Zverejeneni fotek je schvalene od majitele auta :-) vice fotek z renovace je zde:
    http://skoda-virt.cz/cz/auta/specialy/9672-160-rs-mtx/

Zanechat komentář:

• Martin_Happy
    replied

Když fotku autor hodí na web, tak už to pak jede jak lavina. Ale je dobré, že to jede z gruntu. Majitel evidentně umí

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

Luky: Tak já to na net první nedal a pokud vím je to se souhlasem majitele. Se šířením je třeba počítat

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Počkej jak dostaneš naplácáno, až se dotčení dozví, jak to tu šíříš samizdatem

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

Tak to vypadá že jedno ze tří aut se dočkalo parádní renovace a jsem rád, že je v dobrých rukou...

Uploaded with ImageShack.us
    Přiložené soubory
    Naposledy upraveno pejda; 06-11-12, 20:55. Důvod: velké fotky jen jako přílohu

Zanechat komentář:

• kuře
    replied

Při hledání nějakých log pro skin Barum teamu do RBR jsem čirou náhodou narazil na netu na galerku s Bastardem. Link TU

Zanechat komentář:

• jarda klouček
    replied

Ještě vím o VHS kazetě,kde je natočeno tohle renovované auto,těsně po dokončení,ale ne v jízdě.

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

Super, moc děkuji. Kdy přibudou další?

Jinak zajímavá je ta lyžina, jak je zastrčená do podlahy do té štěrbiny.

Zanechat komentář:

• jarda klouček
    replied

Tak tady máš ještě pár fotek
    Naposledy upraveno jarda klouček; 13-11-09, 14:57.

Zanechat komentář:

• Tuner#2
    replied

jarda klouček: Mě se ty unašeče hned nezdály. Proč sem nedáš všechny fotky co máš? Bylo by to krásné ucelené téma. Moc prosím...

Zanechat komentář:

• dr.buben11
    replied

jarda klouček: Super, dík za upřesnující informace, i za foto. Ta fotka ukazuje, že to sériovky nejsou, já jsem si nebyl v tomhle směru úplně jistý, pouze jsem se domníval, ale když je to tak, beru zpět, to, že to auto se mi nezdá, jako připravené na závody není jen z mé hlavy, je to i z hlavy rallymana, z toho jsem hlavně vycházel. Jasné je, že to auto nelze porovnávat s nákresem z časopisu, to jsem ani neměl v úmyslu, ale i tak díky, že jsi mne vyvedl z omylu, mýliti se je lidské! Tak rally zdar :-)
    Naposledy upraveno dr.buben11; 11-03-09, 15:20.

Zanechat komentář:

• pejda
    replied

To místo je na Strahově mezi Spartakiádním a Rošického stadionem.

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Další fotky: http://web.skodateam.cz/web.php?x=0100&item=1041

Bohužel ještě z predigitální éry, takže kvalita není nijak oslnivá...

(OT: V tom článku jsou i fotky z Vojtěchovy havárie na Pražském rallysprintu, kde obtiskl maxíka čelně do stromu a pak v TV říkal že to nevadí, protože stejně chtěli měnit kastli Nepoznávám to místo. Předpokládám že to je na Strahově? Ale kde?)

Zanechat komentář:

• jarda klouček
    replied

Tady máte upřesňující foto,co vlastně v tom Garde je za hnací hřídele,aby jsme zase nemuseli číst,že je to seriovka udělaná jen na oko.Co se týká převodovky,tak Metalex počítal s použitím jak 4. tak i 5. rychlostní převodovky.Převod je v přední části uchycen na rám,viz zakroužkovaná část na foto,nikoliv na karoserii.Metalex tehdy vyrobil držáky pro použití obou převodovek.Konkrétně u tohoto renovovaného vozu se původně počítalo s osazením 5.stupňové převodovky.Nesmíte tohle auto srovnávat se studií pana Krále,kde tenkrát byla dokonce zakreslena převodovka z T603,kardany snad z toho vzpomínaného Roburu a na motor už si nevzpomenu,ale Vaz na té studii určitě nebyl.
    Naposledy upraveno jarda klouček; 13-11-09, 14:57.

Zanechat komentář:

Working...
X