Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Citroen DS3 WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Medved
    replied
    Re: Citroen DS3 WRC

Tak nám DS3 vpředu asi trochu "zesílí" a "zPolovatí"

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

Není na tom něco divného..? Proč se jeho fotky objevili na stránkách hlavního sponzora Novikova a jezdí v jeho kombinéze..?

Zanechat komentář:

• Sklera
    replied

Původně odeslal pejda Zobrazit příspěvek
    Nehledě na to, že kvalita těch videí je dost hrozná,
    ale je to skutečně Hirvonen?
    Na žádném z těch minivideí není poznat.
    Na žádném videu jsem mu také neviděl do obličeje.
    Na fotkách ale je, viz. například ruské sránky: http://www.almrally.ru/foto/fotolist/?idgroup=23171

Zanechat komentář:

• milín60
    replied

Teď nebo později, Mikko v něm sedět bude a to je hlavní!!! A ať mu to šlape!!!

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

Chceš říct, že jde o fake..?

Zanechat komentář:

• pejda
    replied

Nehledě na to, že kvalita těch videí je dost hrozná,
    ale je to skutečně Hirvonen?
    Na žádném z těch minivideí není poznat.

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

Byl jsi na vteřinu stejně rychlý jako já , já jsem to dal do témata Novinky ve WRC... Pro ostatní, když kliknete na jedno z videí, tak youtube je spousta dalších..

Zanechat komentář:

• Miloš Vaníček ml.
    replied

http://www.youtube.com/watch?v=D13Fd...ature=youtu.be

První video DS3jky s Hirvonenem.

Zanechat komentář:

• milín60
    replied

nobody: perfektní výklad, toto je informace, která má hodnotu. Díky.

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Jestliže je to tak, jak je tu psano (velmi dobře vysvětleno! díky), pak je opravdu vše okolo změny rámu u Citroenu velmi úsměvné...

Zanechat komentář:

• nobody
    replied

Tak abych to tady uvedl na pravou míru s těmi ochrannými rámy....
    1) K vozu S2000/WRC je možné homologovat pouze jeden ochranný rám
    2) Jsou díly, které se homologují tzv. ve VO, což znamená že mohou mít více variant. Např. brzdové kotouče, tlumiče, stabi apod. Za díly ve VO se nedává žolík!
    3) Rám je homologován ve VO. Přesto není jeho změna možná jen tak - stále platí bod 1. Změna ochranného rámu je možná pouze za účelem zvýšení bezpečnosti (to se prokazuje např. výpočtem). V tom případě stále platí bod 2 - žolík se neplatí.
    4) Citroen má "nový rám" řádně homologován od 1.6.2011
    5) Jedinná změna mezi novým a starým rámem je to, že zvětšili průměr trubek vyztužující A sloupek a přední část vozu z 36 mm na 40mm. Váha rámu celkově narostla o 1,4Kg a má přes 60kg. Platí bod 3, zvýšení betpečnosti.

Jestli si teda této změny někdo všimnul, tak to nechápu. Spíš to vidím tak, že si toho všimnul v homologaci a přišlo mu nespravedlivé jakto že PROBOHA CITROEN NEDAL ŽOLÍKA?!
    Ať si radši ve Fordu a Mini nebo kde nastudují předpisy a jdou brečet jinam.
    Nejsem fanda Citroenů, ale ten článek a diskuze pod ním mě opravdu nepobavili

Zanechat komentář:

• MrLama
    replied

Rad bych se zeptal, zda je mozne, aby automobilka mela homologovanych vice dilu slouzicich ke stejnemu ucelu?

Protoze napriklad ochrana klec je netrivialni zalezitost a v dobe uzaverky jeste nebyla dopocitana simulace, ktera ze dvou kleci je lepsi, tak jestli si muze nechat vyrobce homologovat obe klece, kdyz splnuji regule?

Zanechat komentář:

• milín60
    replied

U Petterova auta to tak být nemusí, viz jeho slova po Německu, která jsem už zmiňoval někdy dříve: Zajímavý vzkaz fanouškům od Pettera Solberga po Německu, kde opět nevyhrál ani jednu RZ: "Je to součást hry, ve Finsku to bylo to samé, jinak v závodě, než předtím v shakedownu. Je to tak, jak je, musíme bojovat dál. Nebojte, já vím, že se něco děje a je to problém, který musíme vyřešit před další rally. V Austrálii můžeme být na bedně, ale uvědomte si, že výrobci se dále rozvíjejí."

Zanechat komentář:

• pejda
    replied

Tak ty žolíky jsou následující:
    Je jich 10 na tři roky, ale prvních pět se musí spotřebovat první rok, jinak bez náhrady propadnou.

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

V rámci reklamy značky doufám, že ano... Ale podle posledních závodů to tak nevypadá... A druhá věc je pan Que ...

Zanechat komentář:

Working...
X