Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Yokohama Motorsport

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Yokohama Motorsport

Yokohamy na zavodnich autech v CR temer nejsou videt (vyjma WTCC, ap). Ziskali jsme zastoupeni Yokohamy Motorsport pro CR a proto by me zajimaly vase zkusenosti. Diky
    Milan
    IBS motor

Re: Yokohama Motorsport

Tak já jsem je jednu chvíli jezdil,měl jsem je nové od Štajfa.Radši jsem je potom vyměnil a používal je na tréninkovém autě.Při tréninku dobré ale přímo v závodě nic moc.Ale to už je dávno, třeba se zlepšily.
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Já jsem ted posledni 3 sezóny Rally Cupu používal na Favoritu sk.A Yokohamy A048 a byl jsem s nimy spokojený. Ale už jsem je při poslednim zavodě totálně dodělal. A hodnocení? Poměr cena výkon - super, výdrž velice dobrá. Ano vyzkoušel jsem i BFG a ty byly ÚPLNĚ někde jinde výkonem ale hlavně i cenou, ale na amaterské ježdění jsou pro mne yokohamy vyhovující. Doporučuji se tedy zaměřit na nás amaterské jezdce. Hodně lidi je používá nebo taky konkurenční Toya.
      Naposledy upraveno Olda Kovařík; 08-12-10, 11:43.

Komentář

Oldo no vidíš, toto mne ani nenapadlo.Jen jsem psal svoje zkušenosti ale máš pravdu,zaměřit se na amatérské závody.
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Používáme Yokohamy na okuhu (stejné jako WTCC) a maximální spokojenost.

Olda Kovařík: A048 jsou polozvídní gumy pro použití na silnici atd. Rallyové Yokohamy jsouněde jinde, v PWRC je jel Nutahara na Mitsu, ve Francii se jezdí i na Cliech N3
          http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Čejdo, to já samozřejmě vím že ty 048 jsou polozávodní ale zvolil jsem si je na moje začátky s Favoritem a myslím že účel splnily sjezdil jsem na 5 pneu 8 rally, 4 Koráby, jak na suchu za horka tak mokro se šoto (Kostelec). Teď na poslední Střele už to byla konečná. Podle mě je lepší si koupit tyhle semislicky fungl nový než přez inzerát 15 let stary micheliny :-) /teď už skoro nikdo s 14" nejezdí - není po kom "dědit" závodní/ nebo ještě hůř protektory typu markgum. Takže shrnutí na učení to je dost dobrá guma.
            Tohle téma se mi vlastně hodí. Gumy mám dodělaný. Na vlhko-mokro jsem si koupil Silverstony S595. A ted řeším co si koupit na sucho ve 14" (už závodní)... Uvidíme co yokohama nabídne...
            Naposledy upraveno Olda Kovařík; 08-12-10, 17:59.

Komentář

Working...
            X