Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Octavia Kit Car

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Octavia Kit Car

Tak rád bych oprášil tohle vlákno. Po půl roce podávám report ze Střely. Soutěž jsme si moc neužili protože nám 1. RZ zrušili po havárii Zabloudila a na druhé RZ mi začalo "tuhnout" řazení, a po projetí ČK na konci RZ mi zůstala zařazená pouze jednička a řadící páka byla jako z kamene. Diagnóza byla jasná - něco spadlo do řadícího mechanizmu. Po rozebíračce opravě u pana Fuchse (děkuji za vše) bylo jasné že upadl jeden zub 2. rychlnostního stupně na hnací hřídeli. Prý běžné pokud se preventivně nevymění.Takže jsem si na konci února převodovku vyzvedl opravenou a otestoval auto na rok 2012.

Letos mě na favoritu potrápila 2x poloosa - praskla tak jsem se rozhodl koupit na Octavii vše nové ve víře že budu mít klid - tak uvidíme.

Letos jsem neodolal Rally Bohemia Open, já jezdím jen vybrané podniky a tohle je pro mne bomba. Do auta jsem se včera pustil aby bylo v plné kodici. A na tratě kolem železného brodu se moc těším. Ale prosím diváky a znalce o shovívavost - Nejsem Vláďa Berger a neumím tohle auto vodit jako on...Po Bohemii pojedu na rally Kostelec a potom na podzim Střelu...Budeme se snažit neudělat tomuto autu ostudu.

Má krásný zvuk :-)

Olda

Komentář

Re: Octavia Kit Car

Tak máme za sebou Rally Kostelec, ze začátku soutěže nás potrápily svíčky - proto ta penalizace 1:30 hned před 1. RZ. Pak už auto fungovalo bez problémů. Přidávám 1. onboard který jsem ostříhnul a dal na youtube. Berte to prosím s rezervami - seděl jsem v tom po roce.

http://www.youtube.com/watch?v=QjzUa...ature=youtu.be

Komentář

Working...
      X