Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hyundai i20 WRC

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Hyundai i20 WRC

Další fotky z Hyundai Experience Day 2013 na FB Thierry Neuvilla.

Komentář

Video-Neuville z toho zasněženého Finska: http://www.youtube.com/watch?v=MOS2ESKyuw4

Komentář

Když vidím videa z testování na RMC, tak mě ani u jednoho nesedí nárazník. Teda neshoduje se s nárazník z auta, které bylo na oficiálním představení. To jako ještě oficiálně homologované a tím pádem zkouší něco jiného?

Komentář

Původně odeslal turbosh Zobrazit příspěvek
          Když vidím videa z testování na RMC, tak mě ani u jednoho nesedí nárazník. Teda neshoduje se s nárazník z auta, které bylo na oficiálním představení. To jako ještě oficiálně homologované a tím pádem zkouší něco jiného?
          Je stejný, co mě taky mátlo, tak byly ty černé "otvory" na stranách, ony to nejsou otvory(přívod vzduchu k brzdám, jak by si jeden myslel), je to stejné jak to mají třeba na zadku, nebo jak to má na zadku VW(ukončení zadních blatníků) je to jen černý plast, sice tomu moc nerozumím a myslím sí, že příští rok bude nárazník uplně jinak, ale kdo ví..

Komentář

Tak to je přesně to, co mě mátlo. Díky za vysvětlení.

Komentář

nárazník má předepsané otvory se mne zdá co se týká asi procent průchozí plochy pro chlazení atd,tak proto jsou otvory jen opticky řešeny plastem si myslím

Komentář

Jinak homologaci by měl Hyundai dostat 1.1. ne ? Tak že ještě pořád mají na cokoliv čas vyzkoušet , mě se zas z videí zdá že se lehce změnil zvuk u řazení co jsou videa z posledních testů od Sorda

Komentář

No sice je homologace "až" k 1.1. 2014, ale taky musej poslat homologační papíry na FIA v nějakym tom předstihu, takže tak měsíc nebo 2 ne?
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Hyundai i20 2015, FOTO, FOTO.

Proti současné generaci to je estétický skok

Komentář

bože to je hnus... tedy předek hezčí jak teď ale zadek jak z IX20 což je nejhnusnější Hyundai... a ta ***** toho auta to je hnus... fuj...
                      GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Předváděcí i20 WRC pro rok 2016 byla dnes představena ve Frankfurtu
                        11216821_10153679863794973_2026449822569483480_n.jpg
                        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Tak tohle je ještě krapet ošklivější ne stará i20

Komentář

Working...
                          X