Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia R5

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia R5

naprosto dokonalý zvuk.... záběry jsou také hezké... Není ten podvozek nějak moc vysoko v tom druhém záběru?

Komentář

Exkluzivní video a fotky z testu fabie R5 u jedněch Hustopečí
      http://motorsportrevue.cz/novinky/fo...skody-fabie-r5

Komentář

kde tam vzali sníh, v Brně nic a na jihu je? To je divný svět Ale Fabii to na sněhu sluší
        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

To s tím sněhem muselo být nejpozději v pondělí dopoledne. Později už to technicky není možné.
          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Bylo to v pondělí, celkem hezká klouzačka, ale nejlepší to bylo asi ve čtvrtek kdy bylo sucho a i svítilo slunce občas. Na auto je hezká podívaná. Motorově super, nádherně se to sbírá. Uvidíme jak se klukům podaří vyřešit těch pár problémů co měli hlavně s velkým opotřebením pneumatik.

Už se těším až začne testování kde se bude ladit nastavení auta a konečná výkonnost.
            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Čejdo, jaktože víš, že měla Škoda problémy s opotřebením pneumatik? A vůbec chlapi, tohle není špionážní bitva, když něco víte na 100%, tak to sem napište, já si to rád počtu. Mám pocit, že spousta z vás ví spoustu věcí, ale člověk se to nikdy nedozví, protože jste podlehli klamnému bludu, že česká rallyová scéna je úzce propojená s vývojem amerických stealth letadel.
              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                Čejdo, jaktože víš, že měla Škoda problémy s opotřebením pneumatik? A vůbec chlapi, tohle není špionážní bitva, když něco víte na 100%, tak to sem napište, já si to rád počtu. Mám pocit, že spousta z vás ví spoustu věcí, ale člověk se to nikdy nedozví, protože jste podlehli klamnému bludu, že česká rallyová scéna je úzce propojená s vývojem amerických stealth letadel.
                Ono to je i o tom že by tě mohli vylejt z fabriky A ona se práce shání těžko ...Já jen vím že už se sváří 15. kastle.

Komentář

Ty kastle si dělají ve fabrice nebo jak S2000 na Slovácku?
                  Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

kastle se delaj v kvasinach a zatim by jich melo byt 60..

Komentář

Původně odeslal benzy Zobrazit příspěvek
                      kastle se delaj v kvasinach a zatim by jich melo byt 60..
                      V tom případě ty hotové polil Panoramix svým zázračným nápojem a namnožily se

Komentář

Benzy, kde jsi získal informace o počtu vyrobených karoserií, není to jen JPP ?
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

tolik jich urcite hotovejch neni ale ma se jich tolik delat..

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                            O tom jak jsem se to dozvěděl mluvit nechci. Rád bych měl ještě někdy nějaké info a nechci někomu přidělávat problémy. Ono těch informací je hodně, ale psát se mi to nechce.

Ale myslím, že mohu třeba napsat že "problémy" s tlumiči a transmisemi jsou už vyřešené. Řazení je z podlahy a ne u volantu jako to měla S2000.
                            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Na Slovácku? to jako fakt? nikdy sem o tom neslyšel a jestli je to pravda, celkem by mě zajímalo něco víc
                              Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                              Ty kastle si dělají ve fabrice nebo jak S2000 na Slovácku?
                              MH RACING

Komentář

Dle kámoše tak nějaká firma ?hofman? v ostrožské vsi.Ale absolutní zákaz focení,hrozí vyhazov atd.
                                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                                X