Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia R5

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia R5

http://www.kvhoffmann.cz/ ?

Komentář

jj to je ono
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

U Hoffmanna se vyráběla S2000 celou dobu (kastle) tak by dávalo smysl, kdyby tomu tak bylo i v případě R5.

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
          U Hoffmanna se vyráběla S2000 celou dobu (kastle) tak by dávalo smysl, kdyby tomu tak bylo i v případě R5.
          Je "asi" na www stránkách v produktech na fotce pod plachtou

Komentář

Taky bych to tak viděl,ale "bobock" asi ví víc.(beru s té stránky,ŽE první příspěvek a hned tak hodnotný!)Tak se nestyď a v rámci možností podej nějaké další zprávy !ale abys neohrozil sebe nebo jiné(třeba kámoše) co u toho dělají.

Komentář

Pod plachtou to je v sekci "kompletace" a to dost naznačuje o tom co psal Gurun o S2000.

Komentář

Já bych řekl že to pod plachtou nebude Fabie R5, tvarově se mi to nezdá.

Komentář

https://www.youtube.com/watch?v=WQH6...m_aEyD_GNI-FHv krátké videjko od ŠM s Fabií R5
                  Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Postrádám nějaké drby.

Komentář

Je hodně informací, ale drtivá většina z nich se zatím nesmí zveřejňovat.

Myslím že nejvíce aktuální téma je, zda už Pontus Tidemand podepsal smlouvu se ŠM či ne. Testy měl už dva, jedno krátké svezení v Bělé a nedávno test v Rakousku.
                      http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Tak teď je nejaktuálnější bude-li k 1.4. homologována.
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Já bych chtěl R5ku na Valašce. Já rozumím tomu, že homologace a výroba prvního plnohodnotného kusu nejsou totožná data, ale co už může být lepší test na Šumavu, než Valaška . Můžou klidně startovat jako "Nulka", ale já to auto chciii vidět :-D

Tidemand za Škodu bude jezdit, ale co bude jezdit, to ví jen bůh...taky ho můžou uklidit do APRC. V takovém případě chudák Gill, jestli ho vyklepával Jenda, tak teď by už byl zostuzen :-)
                          Naposledy upraveno liposh; 20-03-15, 07:54.
                          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Tidemand v APRC je blbost, je to nejlepsi volnej jezdec, VW ho necha rozjezdit na farme a buh vi, co bude v roce 2017 s J-M.

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                              chudák Gill, jestli ho vyklepával Jenda, tak teď by už byl zostuzen :-)
                              odvážná teorie
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Podle toho co vím já a samozřejmě to nemusí být pravda, je Lappi ve WRC2 od Portugalska a Pontus APRC a Finsko. Kopejda u nás.
                                http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                                X