Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia R5

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia R5

Takové dvojici bych rozuměl a měl bych z ní radost, ale pak vůbec nerozumím, co bude dělat letos Tidemand. Odteď se za chlapce nebohého asi budu modlit, aby aspoň pár startů v ERC dostal. Vždyť na to, aby Gillovi kryl záda někdo v nulové konkurenci v APRC mohli klidně najmout DOSLOVA kohokoliv. ...třeba zas Atkinsona, jestli ještě žije :-D , nebo nějakého bezejmenného Asijského Jem Nie Mi Ho Mni
    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Šla fáma, že prý se Kopecký a Tidemand budou ve WRC2 "střídat" (jak moc je to jen fáma a jakým způsobem by se měli "střídat" netuším).
      www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Ohledně Tidemana se psalo oficálně jen o APRC

Komentář

no, nechce se mi věřit, že by jezdce, co teď tři roky celkem pravidelně startoval v MS, zakopali někde v Asii. To je trochu nadneseně řečeno, jako bych si koupil nový supersport a pak s ním jezdil jen po městě 50 a dál nejel Doufám, že s ním maj další plány, navíc je taky pod Even management, takže ti si ho snad zapadnout v APRC nenechaj...
          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Já doufám, že ať už bude ve WRC2 startovat kdokoliv, nebudou se ti chlapi střídat, vždyť si navzájem kradou body do konečného zúčtování. Střídání těchto dvou jezdců v ERC je věc jiná. Tam se nejede na titul, tam by to šlo. Ale o tom Škoda nic neříkala. ...Jsem na to zvědavý...ono i těch 6, 7 startů pro Lappiho v WRC2 mi přijde docela málo pro kluka, kterej prostě potřebuje jezdit a jezdit, aby to dostal do ruky, měli by mu třeba povolit nějaké starty doma ve Finsku. Prostě ať počítám, jak počítám furt mi vychází, že má Škoda o jednoho továrního jezdce víc, než potřebuje :-)
            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Prostě to tak, prozatím, mají nastavené a nemusí to být konečná varianta.
              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                Ohledně Tidemana se psalo oficálně jen o APRC
                Myslím, že by mu neuškolilo, kdyby startoval v tuzemském mistráku. Je asi jediný z té trojice, komu to ještě může něco přinést.
                To ale asi nebude v zájmu továrny, aby jejich auto nevyhrávalo

Komentář

Kamiony už jsou přestříkané na "novo"...Podle kamionů nic nenasvědčuje tomu že by byla nějaká velká designová změna od S2000

Komentář

A kde je foto ????

Komentář

Michale vydrž, už brzy se všichni dočkají.
                      www.karno-rallymodely.cz

Komentář

A kdy bude ta viditelná změna,pokud bude.
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepo až fabrika usoudí že je ten správný čas.Jedině že by někdo byl rychlejší a to by asi měl kapku problém
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Míro, prostě se to stává a někdo se domnívá, že s homologací nového auta bude změna i v ostatních náležitostech. Ale to je právo každého a o tom to je.

Komentář

15.4.2015 proběhne v Mladé Boleslavi představení Fábie R5...Takže maximálně 15. je design venku

Komentář

Už se to rozjíždí - na FB ŠM se objevily první 3 ofic fotky hotového vozu (zatím bez válečného zbarvení) se zprávou o úspěšné homologaci... doufám že pojede tak dobře jako vypadá

Komentář

Working...
                                X