Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia R5

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia R5

Bylo by super, kdyby Škoda ohromila fanoušky a příznivce něčí opravdu promyšleným a estetickým. Peugeot i Citroen šly cestami odkazu na minulost a jednoduchosti, Škodovka má k dispozici dlouholetou historii plnou legendárních úspěchů a barev a rovněž skvělou kombinaci zeleno-černo-bílé. Osobně jsem se při zveřejnění fotek na FB pousmál. Bílá Fabia R5 ve třech fotkách. Tak co s tím že? Čekáme na návrhy. :-)
    https://www.instagram.com/jf_stickers.decals/

Komentář

Na návrhy se určitě nečeká, auto je připravené ve válečných barvách k představení. Revoluci ovšem nečekejme
      www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Je jasné, že design už bude hotov, jen je ta bílá R5 "výzvou" pro kreativní fanoušky a v komentářích už první kousky jsou :-)
        https://www.instagram.com/jf_stickers.decals/

Komentář

Mně by se líbil odkaz na škodovky devadesátých let. Všichni byli unešeni tím designem ve stylu 200RS, před tím 130RS (ten se mi tedy líbil taky, dokonce jsem si ji koupil jako model), ale ty nejpěknější designy jsou podle mně ty z kitových Felicií a Octavií, případně před tím Favority, nebo úplně první WRC na konci 90. let). To se ale nestane... přitom by bylo na co navazovat, ty dvoukolky byly v rámci své kategorie dost úspěšné.

Komentář

Miloši, hozená rukavice zdvižena, menší morfóza starého a nového (na compu mám kdyžtak pro sychr aj jen tu starou bez reklam)
            foba2.jpg
            Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Super, barvy myho mladi

Komentář

Jakube nádhera, těžká nostalgie :-)
                www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Akorát že tato kombinace zelené a červené je tak trochu kopie barevného provedení našich aut z RallyClubu Brno, používaný od roku 1985....měl jsem si to tehdy jako autor návrhu nechat patentovat ...:-):-)

Komentář

Jo, Kuře, přesně tohle jsem měl na mysli!

Komentář

Pokud bude jezdit Fábka tak jak vypadá, tak to bude super. Helejte odborníci, proč má výfuk uprostřed, kvůli rozložení hmotnosti.

Komentář

Původně odeslal krafi Zobrazit příspěvek
                        Pokud bude jezdit Fábka tak jak vypadá, tak to bude super. Helejte odborníci, proč má výfuk uprostřed, kvůli rozložení hmotnosti.
                        Protože Kategorie R5 musí mít výfuk uprostřed . Je to předpis FIA , kvůli identifikaci vozu na trati.

Komentář

Jistě, a proto, krom fabie, nemá žádná R5 výfuk uprostřed (rozhodně ne Fiesta, DS3 nebo 208, u toho pokusu na téma mitsubishi R5 si nejsem jist)....
                          Honza Šnábl
                          www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal Bazzzy Zobrazit příspěvek
                            Protože Kategorie R5 musí mít výfuk uprostřed . Je to předpis FIA , kvůli identifikaci vozu na trati.
                            Kvůli identifikaci? K tomu snad mají auta st. čísla ne?

Komentář

Sorry omyl

Komentář

Na auto.cz jsou fotky v barvách. Takový škodovácký standard, ale nic převratného.

Komentář

Working...
                                X