Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia R5

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• ladis123
    started a topic Škoda Fabia R5

Škoda Fabia R5

Když už je to oficiální,co se přesunout do speciálního vlákna?

• SQUUGEE
    replied
    Zaregistroval z Vás adminů někdo informaci od KIB (Rovanpera #16) a Squeegee v sekci Škoda Fabia S2000 #47 ? díky Roman

Zanechat komentář:

• kib
    replied
    Rally Bohemia - Kalle Rovanperä - Auto #16

Zanechat komentář:

• wabi04
    replied
    Honza Jelínek / Chassis #19
    https://www.ewrc-results.com/carinfo...a-r5/?car=1469

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Mám jen dotaz.Ty Fabie R5 co jel Mareš a J.Jelínek na Valašce jsou nové auta? díky R.

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    V tom vánočním twitterovém přání ŠM je napsáno ...whish you and your families a very Christmas... Nejsem nijak velký angličtinář, ale nikdy jsem to takhle neslyšel. Tak mě napadlo, jestli to nepsal člověk, co píše tiskovky ŠM a nespletl si very s merry, ten neurčitý člen mě taky nějak tahá za uši resp. oči. Možná nám fakt přejí pravé vánoce. A možná se celý pletu.

Zanechat komentář:

• standak
    replied
    Jo, taky mě tam účast téhle posádky překvapila, když na otevření nového zázemí ŠM o ní nepadlo aní slovo. Otázka je co bylo dřív - tahle videa na letišti nebo akce ve ŠM?

Zanechat komentář:

• liposh
    replied
    Takže Juuso Nordgren je stále jezdec Škody. Jsem zvědavý na jeho program. To bude nějaké ERC jakože nasoukromo bez tovární podpory, což my Škodovce samozřejmě "věříme", žeano? :-D

Zanechat komentář:

• standak
    replied
    Něco na odlehčení v předvánoční čas aneb fotbal s R5

https://www.garaz.cz/clanek/ve-skodo...estum-21000726

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Dnes jsem nakouknul do časopisu Rally a píšou tam,že na Rally Deutschland startoval J.Kopecký s Fabii č.káry 236 a K.Rovanpera č.237.pokud to pujde dopište do Resultu.Díky R.

Zanechat komentář:

• kuře
    replied
    díky, mrkl jsem na to a je to do databáze zadáno. holt není tolik času, jak by si člověk představoval, ale ještě raz, dík za doplnění

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Zaregistroval někdo mé poslední dva příspěvky? Díky R.

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Dle časopisu Rally 04_2018 na Argentině : A.CANCIO chassis 181 a VINDURE chassis 182.Škoda FABIA R5

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Tak nám přibyla další Fabie R5 na Valašské Rally.Jedná se o Fabii Karla Štochla SPZ : 11R 0404 .Dle Adély Vackové je to číslo chassis 175.Pokud to půjde tak doplnit do eWRC result.Díky moc R.

Zanechat komentář:

• pačes
    replied
    Na National geographic uz nekolik dni sleduji reklamu na Fabii R5. Uz jste videli teby spis nez reklamu promo?

Zanechat komentář:

Working...
X