Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Super 1600

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Super 1600

Co říkáte na tudle ruskou pilu? Myslím, že je to ideální vůz pro žigulového patrona Blahouta, až mu jednou doslouží jeho 2107

Je to Lada 112 Super 1600 a prej s tím chtějí jezdit Mistrovství světa... Kdyžtak mrkněte na http://www.ladamotorsport.ru/lada2001/super1600.shtml Je tam pár dalších fotek, bohužel je ta stránka v ruštině.

*JH*

Upravil - karbonyl 15 Jan 2003 20:12:19
    To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

jo, kahle jim testoval na zacatku...

Komentář

K tomu bych řekl asi to, že je to tak ošklivý, až se mi to líbí. Podle mě je to hezčí než tragické MG.

Komentář

Prý by měli startovat na Barumce tak jsem zvědavej

Komentář

quote:
          K tomu bych řekl asi to, že je to tak ošklivý, až se mi to líbí. Podle mě je to hezčí než tragické MG.

Hele, nenavazej se mi do tragickeho MG!!! :-))) Osobne si myslim, ze to je nejhezci Super1600! Bohuzel asi i nejhorsi :-((

Komentář

Že by se nám vrátili "báječní rušští jezdci na báječných ruských létajících strojích"?!Tak to by byla bomba. Ale jen tak dál. Čím víc konkurence, tím líp. Jen houšť ať je stále na co se dívat.

NEVER GIVE UP !!

Komentář

Nový ruský saně.

Komentář

quote:
                quote:

Hele, nenavazej se mi do tragickeho MG!!! :-))) Osobne si myslim, ze to je nejhezci Super1600! Bohuzel asi i nejhorsi :-((

Opticky je MG bezchybný. Tenhle žigul ( slovy klasika - Izer ) je " opět vybaven typickou pontonovitou karoserií, nepodléhající módním vlivům ". V sérii je to děs, tady o trochu menší.

mm

Komentář

quote:
                  Prý by měli startovat na Barumce tak jsem zvědavej

http://www.rallyfan.cz/clanek.php?id=154

Komentář

Jelikož mám k Ladám jistý vztah, něco málo informací jsem si o tomto voze sháněl. Podle mě nemá reálnou šanci uspět v JWRC. Jinak jsem někde stáhnul docela povedené a dlouhé video z testování a závodění této a podobných Lad. Nemám ale stránku, odkud by bylo možné to stáhnou, kdo by měl zájem, rád to pošlu na mail.
                    PS: Blahoutovi by se určitě líbila ale (cituji M. Blahouta) "Fanoušči by brečeli, že nemaj žigula"...
                    ...jo zadek je zadek (samozřejmě mám na mysli pohon

MravenecZ
                    MravenecZ

Komentář

Eště musím přidat dvě kárky, protože se mi fakt děsně líbí
                      1) Ford Fiesta Super1600 Concept. Zatím jen studie, homologace by ale měla být (asi) v červnu 2003.

2) VW Polo Super1600. Poprve startovalo na loňském Deutschlandu, ale jenom v rámci testování.

*JH*
                      To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Podle nejnovějších informací by se Ingot druhé generace (nebo taky Žigolo, anóbrž Lada 112 Super1600) měl objevit v německém mistrovství rally, a to s podporou importéra v týmu Anders Motorsport.

*JH*

Komentář

quote:
                          Opticky je MG bezchybný. Tenhle žigul ( slovy klasika - Izer ) je " opět vybaven typickou pontonovitou karoserií, nepodléhající módním vlivům ". V sérii je to děs, tady o trochu menší.

mm
                          Naprosty souhlas pripomina mi to stejnou situaci jako s legendarni Skodou 1203.
                          Tam to chrlili hlava nehlava bez ohledu na vzhled.
                          Nebo snad jeste chrli???

Komentář

a co rikate tomuhle zihadlu
                            nástupci Citroenu Saxo S1600 ?

vice na
                            http://www.rally.sk/article.php?sid=...ad&order=0

Upravil - vdave 05 Mar 2003 10:12:29

Komentář

Vypadá to moc pěkně.Ale Saxo je Saxo...To je jenom můj subjektivní názor...

Komentář

Working...
                              X