Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Super 1600

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• 2,5 MEGA JE NORMÁL!

Komentář

• Breaky, musíš číst vše "This car has cost over £250,000 to develop and is offered at £55,000". Nabízeno je za 55 tis libroušů, ale kolik stál, to je zajímavý :-))

Komentář

• Tak co, přijde někdo se Zastavou 10 S1600?

http://news.auto.cz/?article=4889

*JH*Zlín*
        To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• Re: Jänner Rally 2012

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
          Pondělíček nebo Pletka,já su z toho doopravdy popletka!
          Tady: http://www.rallycross.com/ je foto a info kam se poděla Pondělíčkova C2 S 1600...

Komentář

to jde auto z rally tak jednoduše "převezt" do rallycrossu ?
            GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

jo do divize S1600 jde tam jsou technický regule stejný... akorát se vyndaj pro rallycross zbytečný věci jako sedačka spolujezdce, světla rezerva atp...

Komentář

To je teda podle mě škoda předělávat takovou raketu jako je C2 S1600 do rallycrossu
                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

no já sem zase rád že uvidim takovou raketu v rallycrossu...

Komentář

Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
                    To je teda podle mě škoda předělávat takovou raketu jako je C2 S1600 do rallycrossu
                    Polovina auto co tam jedou jsou bývalé S1600, je dobře že auto jede a nikde nestojí.
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

To možná jo, ale pro mě jsou obecně vozy S1600 stejně jako klasické WRC 2.0 nebo velké Kity takovou rally legendou (už teď) a je docela škoda, že jich bude takhle stále ubývat, navíc když už to zřejmě nepujde přestavět zpátky na rally speciál Takže mě věř, že bych radši aby někde třeba i stály, ale hlavně aby byly a zůstaly tu jako takovej pozůstatek dobrejch časů v rally. Ne jak teď, když to spěje do takovejch ořezávátek jako jsou R3 nebo R2, i když vím proč to tak musí bejt

Navíc rallycrossový speciály se dají postavit od základu nový a v podstatě kdekoliv a kýmkoliv (s trochou nadsázky) zatímco ty rally káry ne.
                      eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Mám stejnej názor... Kundit auto, které bylo 2x mistrem světa na rallycrosu je naprostej nesmysl... Na druhou stranu chápu, že je to levnější, rychlejší a spolehlivější cesta na supr nářadí... Ale i tak je to škoda...

Komentář

Můžeš mi říct čim se to auto na rallycrosu podle tvejch slov kundí? Lepší než to auto nevidět vůbec, závodní auto má závodit, kolik aut už šlo do rallycrossu a jinejch disciplín dyk to neni žádná kulturní památka rozflákat se může stejně tak na rallycrossu jako někde na RZ a rallycross rozhodně neni o tom že se ty auta ničej...

Komentář

Auta na rallycrosu se neničí? To nemyslíš vážně... Samosebou ránu můžeš dát kdekoliv,to je pravda. Už jen z toho, že se udělají nevratné změny na karoserii( nemyslím světla a jiný kraviny, ale odlechčování ), auto je po roce obouchané od zhora dolů, všechno mnohem víc trpí...

Jinak polovina aut skupiny "B" se zničila na rallycrosu a dneska po těch autech každej slintá...

Prostě mám názor, že auto které vyhrálo 2x mistrovství světa by nemělo skončit v rallycrosu, ale v nějaké sbírce...

Komentář

Upřímně, kolik dílů v tom autě pamatuje Prokopa, neřkuli Sorda, co myslíte? ;-)
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Working...
                              X