Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Všeobecné

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Všeobecné

To Radek: Z vlastní zkusenosti bych doporucil inestovat do modelu, ktery uz byl nekdy homologovan. Druha moznost je, drzet se dle podminek sk.V, ktera se jela v ramci Poharu České republiky v rally. Bohuzel nevim, zda je tato skupina jeste aktualni...
    L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Ještě k tomu procházení aut STK. Někdy na začátku roku tu byly fotky spousty aut tuším z STK Malenovice. To tam ty auta byly na STK, nebo to mělo jiný účel?
      Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Má nějakej speciální význam ten černej potah co je na palubovce? Třeba že se neodráží ve skle?
        Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Původně odeslal hafieror Zobrazit příspěvek
          Ještě k tomu procházení aut STK. Někdy na začátku roku tu byly fotky spousty aut tuším z STK Malenovice. To tam ty auta byly na STK, nebo to mělo jiný účel?
          Říká se tomu testování a je to taková STK a emise pro závoďáky...
          Honza Šnábl
          www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Má nějakej speciální význam ten černej potah co je na palubovce? Třeba že se neodráží ve skle?
            Je to právě kvůli odrazům mnohdy poměrně lesklých plastů palubní desky na skle. V civilním autě to řeším polarizovanými brýlemi, v závoďáku je asi lepší nastříkat palubku tou matnou černotou :-)
            Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Asi je na čase další krok a to koukat jezdcům taky do aut :-) V pátek v pejru bude příležistostí dost.

Komentář

Tej matnej černotě se říká tuším flokování, zkus se na to zeptat v nějakém tunning shopu, třeba ti poradí něco v místě bydliště.
                http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

flokování = flockování

Komentář

Víte někdo kde se dají koupit tyto paprskáče? Koukal jsem, že jsou použity na většině závodních aut.
                    http://yllare.rajce.idnes.cz/STK_Zli...Snimek_112.jpg

Komentář

Víte někdo kde se dají koupit tyto paprskáče? Koukal jsem, že jsou použity na většině závodních aut.
                      http://yllare.rajce.idnes.cz/STK_Zli...Snimek_112.jpg
                      Zkus buď www.speedpro.cz nebo www.rallyejournal.cz občas se tam objeví

Komentář

Díky. Jestli jsem to našel správně, tak by to měly být disky Braid Winrace.

Komentář

Já ty stránky mám projité, tak vím kde co je. Ale disky to jsou fakt dobré, taky nad nimi uvažuji

Komentář

Jak se prosím určuje výkon motoru? Pokud má motor z výroby 99kW a udělají se na něm nějaké úpravy (leštění kanálů, jiná vačka, snížená hlava) jak se zjistí kolik má po těchto úpravách?

Jsem motorový laik a nikdy se nehodlám v tom šťourat, ale přehled by měl mít každý :-)

Komentář

Jedině tím, že to změříš na motorové brzdě. Jinak to jsou jen více či méně přesné odhady. Ovšam i při tom měření závisí výkon na řadě faktorů. Na chlazení motoru, na teplotě, vlhkosti a hustotě vzduchu, palivu, v neposlední řadě i na správném nastavení brzdy. Na některých brzdách se používá i protiproud vzduchu hnaný ventilátorem, který simuluje stav za jízdy. Pro porovnání bys tudíž měl mít podmínky pokud možno stejné.

Komentář

Děkuji moc.

Komentář

Working...
                                X