Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Citroen C4 WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Je to pěkně udělané,ale už mi to nepřipadá jak závoďák.Taková skoro závodní dodávka...

ZLÍN
    www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

quote:
      Ještě Renault Megane jako WRC a bude to bomba.
      Vsadím se, že do pár let bude

*JH*Zlín*
      To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Včechny ty nový hranatý Megány jsou pěkný a ten krátkej HB vypadá pěkně dravě i v civilu ve WRC bude bomba pokud to udělají.

Komentář

No jo, asi se blizi nova doba, kdy lidem jako me nezbyva nez jen vzpominat na stare konzervativni tvary aut...

Komentář

No né jenom frantíci, stači mrknout i na novou M5 od BMW, taky věru nevypadá špatně :-))) http://news.auto.cz/cgi-bin/main.pht...419&kam=detail

Komentář

quote:
              quote:
              Vsadím se že nebude!

Komentář

quote:
                quote:
                quote:
                Vsadím se že nebude!
                Proč myslíš? Renault před několik měsícema projevil zájem o WRC, takže já jsem optimista. Samozřejmě se jedná o několikaletou záležitost, než bude jasno, ale snad

*JH*Zlín*
                To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Viděli jste nový Renault Megane, tuším že se to jmenuje RS ? Má to dvoulitr s větrákem, brutální spoilery, a něco kolem 220 HP. To je dobrý předstupeň WRC. I když mám ten pocit, že táhnout F1 a WRC by bylo i pro Reňdi až až.
                  MravenecZ

Komentář

To MarvenecZ:Cpa Coupé už tě omrzelo??? Pošilháváš po Méganu Turbo???

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

To MravenecZ: Myslíš tohle?

*JH*Zlín*

Komentář

To Karbonyl: Kde ty furt beres takove fotky? To je neskutecne ... viz i nektera dalsi fora

Komentář

To víš, mě teď vede vysokorychlostní net přímo do žíly, tak serfuju a občas něco najdu Takovýchto fotének mám na disku přes giga

*JH*Zlín*

Komentář

quote:
                            quote:
                            quote:
                            quote:
                            Vsadím se že nebude!
                            Proč myslíš? Renault před několik měsícema projevil zájem o WRC, takže já jsem optimista. Samozřejmě se jedná o několikaletou záležitost, než bude jasno, ale snad
                            Nemyslím, vim! Renault nemá auto s kterého by mohl WRC postavit. Megan je už v serii širší než je maximum pro WRC. Clio je zase moc krátké. Nic jiného použitelného nyní v současné době není v sérii.

Komentář

quote:
                              Nemyslím, vim! Renault nemá auto s kterého by mohl WRC postavit. Megan je už v serii širší než je maximum pro WRC. Clio je zase moc krátké. Nic jiného použitelného nyní v současné době není v sérii.
                              Však taky nikdo včetně Renaultu netvrdí, že s tím vyjedou do příští sezóny, že. Za dveřma je nové Clio, třeba ho protáhnou (i když vlastně asi ne, vzhledem k tomu, jak je dlouhá nová Micra na stejné podlahové plošině), nebo vezmou flexu a toho megana trocha ořežou, dyť má přes limit jen 7 mm

*JH*Zlín*

Komentář

quote:
                                To víš, mě teď vede vysokorychlostní net přímo do žíly, tak serfuju a občas něco najdu Takovýchto fotének mám na disku přes giga

*JH*Zlín*
                                No, musis mit dost casu a pekne pripojeni, to je jasna vec. Ale taky asi vedet kam sahnout!

Komentář

Working...
                                X