Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Produkční vozy

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Produkční vozy

Začínají se objevovat nové vozy sk.N/4.
    Na rally.sk http://www.rally.sk/article.php?sid=...thread&order=0 je se objevila zpráva o Škodě Octavia 1.8T 4x4. V poslední době to je už druhé auto z koncernz VW. Prvním byl Seat. Jaké myslíte že budou šance a budoucnost tohoto vozu.

Májí tyto vozy šanci konkurovat MItsubishi a Subaru?

No. nevim nevim, s tim Haldexem asi tezko, spis jsem zvedavy jestli bude v N4 Focus Cosworth.

Pug205gti

Komentář

No Octavie je do sk.N homologovaná již delší dobu, ale s tím nikdo nikdy nic nezajede.Auto už je skoro rok vymyšleno, viděl jsem to a není to žádný zázrak.na tom Haldexu jsou nějaké úpravy které používala továrna na tréninkových vozech.Nevím jak je to s výkonem a točivým momentem, ale povolenými změnami si myslím že se tam nedostane více jak 240 koní a to je strop.

To Franus:Na netu je spousta obrázků a špionážních fotografií Focusu RS Cosworth, ale nevím nevím jestli to auto někdy vyjede.Moc bych si to přál, ale to se asi nestane:-(

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

technické parametry: 152kW 310Nm zatím toho víc nevím nevíte někdo kde se kromně rally.sk ještě něco o Octavii píše?

Komentář

quote:
          technické parametry: 152kW 310Nm zatím toho víc nevím nevíte někdo kde se kromně rally.sk ještě něco o Octavii píše?

hmmm to neni nic moc.
          to ji pojedou snad i hondičky šestnáctky..

leda že by se založilo něco jako Octavia Cup, aby bylos kym zavodit

Upravil - zdenda.marcel 11 Jun 2004 18:53:18

Komentář

Mě by se takový Octavia Cup v MMČR líbil. Bylo by to hodně o jezdcích (začínajících?) Vyjezdili by se a potom, kdo ví...

Komentář

Bohužel o Octě se toho mcoe nepíše.Vim o ní dlouho a pokusims e získat informace, neměl by to být problém.V pondělí bude info.

Komentář

Zaslechnul jsem od kamoše, že Ford někde předvedl Focus ST 4x4. Že by hodlal vstoupit na válečné pole? Máte někdo o tom informace?

Komentář

imho jestli fia opravdu zakaze wrc v narodnich sampionatech (jako ze jo), budou muset s necim prijit i ostatni vyrobci, pac jinak by to tu byl jen mitsu a mozna subaru cup.

Komentář

To cvandis: V tom mas jiste pravdu, ale jde o to zda by o to meli ostatno tovarny zajem nebo spis jestli by na to meli koruny (případne Eura nebo Libry :-))))) )

Hašan

Komentář

Tak už jsem zjistil, kde bylo o tom novém Focusu. Je to v týdeníku Autocar. Focus RS 4x4 by měl být ve výrobě až v roce 2007, ale jeho vzhled a parametry jsou víc než slibné. Minimálně 280 koní na pořádně rozkročeném podvozku, brzdy Brembo, sedačky Sparco, tlumiče Sachs atd. Údajně přímý konkurent Mišáků a Suba, cena 1,3 mil. Kč.

Komentář

To Foly:Ale bohužel ten motor co tam má být tzn. 2,3L Turbo nebude smět být pužit v Rally, kldyž totiž vynásobíš obsah motoru koeficientem pro turbo (myslim 1,7 ) taks e dostaneš přes 3,5 L a to je strop pro auta v Rally.

no uvidíme, rád bych viděl Ford zpět na špici PV ja to bylo s Cosworthama.

Komentář

O tom motoru pro Ford stejně šla jenom spekulace. Já myslím, že to nakonec zdárně vyřeší. Přece nenechají Japončíky ovládat celou jednu skupinu rallye sportu. Ostatně Taloši (Lancia, potažmo Fiat už dlouho chrní v oblasti 4x4) a Frantíci už by mohli taky něco zkusit.

Komentář

Už jste koukali na nové Subaru STi pro rok 2005???Vypada super i když je téměř identické, ale chybíto velké křídlo na zádi, bdue jen přítlačná polocha jako na obyčejném WRX, prý to má ale stejný přítlak, nejsem si jist, ale fotka byla v časopise Rally, auto už jsou u teamu Nocentini.Jsem zvědavý jestli s tímhle autem u nás někdo vyjede.Že by až Ášín v roce 2006???

Komentář

SKODA OCTAVIA 4X4 sk. N je zajimava vyzva. Bohuzel v soukromych rozmerech to muze jezdit vepredu jedine CMPR nebo Volny pohar. Dovedu si tu stavbu predstavit, ale kde cerpat info o diferacich, nastaveni atd... me zrovna nenapada. S enkovou Feldou to bylo kapku jednodussi. :-)

L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Working...
                              X