Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Technické specifikace

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

neni tech 103 koni u favorita nak malo?

Komentář

quote:
      neni tech 103 koni u favorita nak malo?

Vycházim z dobovejch podkladů 8-) Jinak s použitím Weberů namísto Pierburgů by výkon šel nahoru ještě asi o 15 koní 8-)

A pokud mi nevěříš a budeš je chtít vidět na vlastní oči, tak ti je můžu poslat mailem 8-)

PetrWRC
      http://www.motorhome.cz/rally/technika/wrc.php

PetrWRC | MotorHome.cz Member

Komentář

pred chvilkou sem koukal do autotipu kde predstavovali fabii wrc a bylo tam par informacich o drivejsich tovarnich autech a u favoritu pisou 86kW, coz by cca odpovidalo tem 15 konum navic...s jakym karburatorem to bylo homologovany nevim, jen mi proste 103 koni prislo malo...

Komentář

Jeden nejmenovaný závodník, co kdysi jezdil ex fabrickýho Favorita, mi říkal že poslední verze osazená Pierburgem měla 124 koní, bržděnejch. Fabrika jeden čas tvrdila že měli i 130 koní, ale to prý je výmysl.

Komentář

Jo mimochodem, neprozradil byste někdo náhodou jaký trysky a vzdušníky přijdou do DelOrte 40 nebo Weber 40 s 30 difusorem. Mam dvě dvojtý DelOrte40 na Favu 1289ccm s 300 vačkou a nějak to nemohu sladit. Please HELP.
            Diky john.m@atlas.cz

Komentář

POtřeboval bych alespoň základní specifikace starých enek, speciálně Cossieho a evo III a IV... Nevěděl by někdo?

Komentář

Working...
              X