Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nostalgie a vzpomínky

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Nostalgie a vzpomínky

Tady jsou ti slíbení Sedlářové mým objektivem...

Komentář

Díky Forreste.
      Pokud by měl někdo další fotky, prosím podělte se. Vznikla totiž myšlenka na konstrukci papírového modelu tohoto vozu. Bez podkladů (teď už se jedná defacto jen o zbarvení konkrétního vozu) se to ale udělat nedá...

Za fandy "papírových krabiček" předem děkuji

Komentář

Ahoj, nemáte někdo listinu přihlášených na poslední 15. ročník Rallye Valašská zima 1990? Mám pouze převzaté posádky. Díky moc.

Komentář

Pánové, někdo po mně onehdy chtěl přes SZ barevnou fotku Sedláře s Favoritem. Žel jsem musel konstatovat, že ji nemám a ten e-mail jsem posléze smazal. Teď jsem ale náhodou v dobovém tisku našel fotku od Jiřího Maršíčka, tak ji přefocenou dávám sem, třeba potěší i někoho jiného.

Komentář

Zlaté časy
            www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Nemáte někdo startovní listinu Rallye Tatry Poprad 1993?

Dík Jirka

Komentář

Startoval někdy v československu Jean Ragnotti? Myslím že ne, ale za optání nic nedám...

Komentář

U nás myslím ne (bez záruky). Na naší straně železné opony byl k vidění v Polsku na Raidu. Naštěstí jsem byl u toho a čest se s ním utkat měl Leo Pavlík.

Komentář

A Pavlík na Renaultu ?
                    Karel

Komentář

Josef, jestli se ptáš, zda Pavlík u nás startoval s R5, tak jo! Kolem roku 80-83? Jednu, dvě sezóny.
                      http://www.foltyn.cz/car/renault_5alpine.htm
                      Naposledy upraveno Rajle; 02-02-09, 10:36.

Komentář

Já vím že startoval , ale mne zajímalo jestli proti Ragnottimu , já Pavlíka viděl několikrát na R 5 , ale to byla tenkrát rallyeová doba jinde a jiná , než dnes....
                        Karel

Komentář

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
                          Josef, jestli se ptáš, zda Pavlík u nás startoval s R5, tak jo! Kolem roku 80-83? Jednu, dvě sezóny.
                          http://www.foltyn.cz/car/renault_5alpine.htm
                          Jen upřesním, že Pavlík na R5 startoval v letech 1979-83 včetně, R5 Turbo pak vodil na pár soutěžích (z hlavy střelím Teplice, Košice a Boleslav) v 82.
                          Ragnotti v ČSSR opravdu nikdy nestartoval.

Komentář

Původně odeslal Foly Zobrazit příspěvek
                            U nás myslím ne (bez záruky). Na naší straně železné opony byl k vidění v Polsku na Raidu. Naštěstí jsem byl u toho a čest se s ním utkat měl Leo Pavlík.
                            To Forrest: já jsem reagoval na tuto Folyho informaci , tak mne zájímá pokud se setkali tak jestli jel Pavlík na renaultu...
                            Karel

Komentář

Já tam tenkrát nebyl, ale Pavlík skutečně jel na Renaultu 5 Alpine a prý Ragnottiho dost proháněl.

Komentář

Měl jsem tenkrát možnost chodit na press centrum pro výsledky, takže bych to mohl vytáhnout, pokud by to víc lidí zajímalo. Mám v plánu udělat několik tzv. "opožděných reportáží" a památný 40. Raid Polski mezi ně určitě patřit bude. Byl to nářez - už ta startovka: Beguin a Zanini (2x Porsche), Blomquist Saab 99T, Pregliasco a Verini 2x Alfetta, Ragnotti, Krupa, Ferjanz a Pavlík na R5 A, Bohne MB 450 SLC, premiéra Polonezů 2000, a k tomu Kvaizar, Blahna a Havel na 130 RS. Že bych začal?

Komentář

Working...
                                X