Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nostalgie a vzpomínky

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Nostalgie a vzpomínky

už by měla existovat, fórum má někde chybku, která blokuje zobrazování příloh
    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Není nic snazšího. Karel Jirátko a Miroslav Lank, vždyť jsou oba pořád stejní. Karla Jirátka potkávám na soutěžích pravidelně, ale na Miroslava Lanka jsem od ukončení jeho kariéry nenarazil. Kde se takhle sešli?

Komentář

Správná odpověď
        Fotka je ze servisní zóny Barum rally 2010

Komentář

• Opět po delší době prosím o pomoc zdejší znalce historie a majitele fotografií. Ke stavbě posledního modelu do serie Jirky Sedláře, který mi ještě chybí (Škoda 120LS - Barum rally 1984) bych potřeboval identifikovat dvě loga na jeho autě. První je na levém předním blatníku a tak trochu se tváří jako JP, což by mohlo být logo JZD Podhoran. Jistotu ale nemám. Druhé je na zadním sloupku a tam opravdu ani netuším, co by mohlo být. Na fotografiích, které jsem zatím nashromáždil i díky pomoci některých z vás se mi toto nedaří rozluštit. děkuji předem za jakoukoli pomoc.
          IMG_1730.jpg
          Naposledy upraveno K.Arno; 14-02-16, 11:13.
          www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Otázka jestli na zadním sloupku nějaké logo je? Mě to spíš připadá jako plastová mřížka větrání, tu tam škodovky měly.

Komentář

• Je tam cosi kulatého v obdélníku . Bohužel to na této fotografii není dobře vidět.
              Sedlar_Tribec8ÄŤ.jpg
              Naposledy upraveno K.Arno; 15-02-16, 20:10.
              www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• krásný průjezd š-130rs na Monte1977
                i rallye monte carlo1977

Komentář

• Neví někdo, jaké logo, nebo nápis měla na střeše Škoda 110R Josefa Srnského na Rallye Šumava 1972? Na fotografii je vidět jen drobný náznak a jinou se bohužel nepodařilo zatím 1.jpg sehnat.
                  www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Tak po čase začínám pátrat po dalším historickém voze, který bych rád zařadil do své sbírky ryllymodelů aut české historie. Najde se někdo, kdo pomůže s jakýmkoli snímkem vozu vaz 21011 MTX Ing. Petra Bolda? Hlavně bych potřeboval část, kde půjde přečíst nápisy na střeše. Nebyly na autě pokaždé. Na bocích střechy je nápis Pozemní stavby Praha, ale co uprostřed? Díky všem za jakoukoli pomoc.
                    Bold.jpg
                    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Konkrétně tento žigul prošel v té době testem Světa motorů, takže tam bylo určitě více fotek. Rok ani číslo nevím.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• ten SM mám, ale bohužel pohled na střechu tam není.
                        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Blíží se smutné výročí nehody posádky Kopejsko – Pavlovský při tréninku na Rallye Teplice 1976. Loni byl na hlavní stránce článek, že na místě havárie je pomníček Jiřího Pavlovského. Nevíte někdo, kde přesně se nachází? Za případné info předem díky.

Komentář

• Jedna aktuálnější vzpomínka:
                            http://auto.idnes.cz/giuseppe-beppe-...to_ojetiny_fdv

Komentář

• Obracím se po čase na pamětníky s prosbou. Nenajde se někdo, kdo by měl logo Rallye Hradec Králové ze ´70 let? Díky za jakýkoli tip, foto, odkaz.
                              www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Working...
                              X