Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: eWRC-results.com

Bez nějakýho rejpání si dovolím osobní názor, že současné barevné provedení resultů (dříve byla volná možnost několika skinů) je pro někoukatelná. Samo mi to najednou skočilo do podoby, kdy v převážně bílé ploše marně hledám orientaci. Asi bych šedou udělal šedivější a kyselo kyselejší. LCD na letitém NB by to přivítalo :-)

To není kritika, spíš prosba o názor ostatních.Obecně zastávám názor, že čísílkům je jedno, v jekém barevném provedení jsou, hlavně že vím, jak si kdo vede.
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Přidávám se k Novejmu.Je to teď takové nemastné,neslané.Byl bych pro k návratu i když člověk si časem zvykne.
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Já vím, že Shacki strašně nerad slyší můj názor na design, ale když jsem to viděla prvně, řikala jsem si: Kde se stala chyba? pak hned: Kde se to dá nějak přepnout do jinýho skinu? (a k tomu spoustu sprostých slov... )

stejně na něj nebudu mít nijaký vliv, takže se s tím časem smířím a sžiju, toť jen můj názor, který stejně nikoho nezajímá

Ještě vysvětlení, co mi úplně nevoní - chybí mi barvičky

Jo ještě dodám, že s Novejm se poslední dobou na lecčems neshodneme, takže je to velmi překvapivé, že na tomto se shodneme
        Naposledy upraveno ufozt; 07-05-10, 23:16.
        ewrc-results.com

Komentář

Přidám se. Podle mého nedůležitého názoru to moc povedené není.

Design jako takový je ok, barvy chybí jako ostatním.
          Naposledy upraveno buzekpar; 07-05-10, 23:29. Důvod: doplnění

Komentář

Já nemám s novým desingem problémy právě naopak je pěkný.Jenom je tam málo barviček
            WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
            !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Většinou nekomentuju nějaké změny na ewrc, protože jsem s nimi rovněž většinou potěšem, no tentokrát si nemohu odpustit vyjádřit názor ohledně nové podoby results.

Přidávám se ke ostatním a musím říct, že nové barevné podbarvení je i pro mně velmi nepříjemné na pohled a kombinace bílé s šedou dost znesnadňuje orientaci. Kombinace odstínů "ewrc barev" žluté a zelené je v tomhle o tři třídy lepší. Vím, že na funkčnosti to nic neubírá, a že po delším čase se s tím nejspíš zžiju, no asi už nebudu na results tak často vysedávat (což může být nakonec taky pozitivum)

btw. nevím, jestli je to nějaký nový trend, ale za poslední rok jde už asi o třetí z mých oblíbených stránek, která změnila barevné ladění na nevýrazné "černošedobílé" ladění a pokaždé to zatím doprovázela vlna nevole.

Komentář

Řekl jsem někde, že to je finální verze? Nemyslím, tak si počkejte. Až budu spokojen, tak vám dám vědět

Jako vždy každou změnu nesou čtenáři nelibě, prskají, pak si zvyknou a jsou spokojeni.

Ale jak říkám, je to stále ve fázi přeměny.

Komentář

Tak to my taky. Neboj
                  Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                  Až budu spokojen, tak vám dám vědět
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Jsem zvědav, jak dlouho bude trvat, než zelená se žlutou z ewrcu zmizí úplně. S každou změnou je jí tu méně a méně. Komu ty barvy tak vadí?

Komentář

Shacki prosim tě nešlo by dát na result taky přepínání skinu?Ta červená je tam jak pěst na oko!A já jak vidím červenou tak jsem týden nas..ný
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Sakra, nechte mi pracovat, jsem ve stádiu programování a hledání barevných kombinací SKiny asi budou, ale dnes ne. Ostatně předtím také byly.

Komentář

Tak právě jsem doladil snad poslední úpravy nového designu na

http://www.ewrc-results.com/index.php

Buďte tak hodní, hoďte na to oko, otestujte, připomínkujte, než to prohlásím za hotové

Díky

Komentář

Celkem dobré.

Komentář

Nemám problém. Čísílka vidím, písmenka taky a barvičky neruší. Aji zelená zůstala. U mě dobrý :-)

Komentář

Taky si myslím, že je to v pohodě...

Komentář

Working...
                                X