Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: eWRC-results.com

Shacki dobré,mě tam jen strašně tloukla do očí ta červená.To bylo dílo
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Shacki, vypadá to pěkně, ale jak už tu padlo, moc odklon od zelené? Nešlo by do pozadí celých resuts hodit nějakou světle zelenou? Zkusil jsem si tak poupravit hlavní stránku a nevypadá to zle
      Naposledy upraveno kure; 14-05-10, 19:09.
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Jestli mám s něčím problém, tak s mixováním odstínů zelené, přijde mně to hrozné, takový brčál

Moderní je, když se spíše šetří barvami a hlavně odstíny. Každopádně díky za podnět.

Komentář

Ahojte, na eWRC-results.com je na Kopné chybka u Odložilíka. Na RZ 4 je asi překlep při přepisování výsledků a to o rovné 3 min.

Ale ze srandy kvůli tipovačce klidně nechat - vyhovuje mi to
          DOKTOR RACING http://doktorracing.webnode.cz/

Komentář

Shacki, vzhledem k diskuzi o modelech, jsem hodil oko na profil Vratislava Kulhanka. Domnívám se, že máte v jednom profilu dva jezdce - Vratislava Kulhanka, šéfa Škodovky, starty s uzkou Octavii a Kitem 97-98 a Vratislava Kulhanka, prodejce autodílů z Mělníka, starty s kitovou Feldou a P 106 Maxi.
            Pokud se nepletu, jedná se o dva ruzne Kulhanky.
            www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Tak, tak. Jsou to dva v jednom. Vše, co je s octaviema je Vratislav ředitel. Felicia a 106 je Vratislav z Mělníka.
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Díky za upozornění, snad jsem to dobře rozdělil, zkontrolujte mi to.

Jinak mám pocit, že takových dvojníků tam bude víc, z hlavy vím, že budu muset dělit Pertlíčka třeba.

Mimochodem, kolik v zemi může být Vratislavů Kulhánků? Dva?

Komentář

No jestli jsou dva, tak už máš všechny
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Shacki, u mělnickýho ti tam zbyl v roce 98 Krumlov. S Fošumem (jeden hlavních pořadatelů Krumlova a kamarád ředitele Škodovky-oba jsou Jihočeši) jel právě ředitel. Jinak by to mělo být zatím OK. Uvidíme, až se prokoušeš dál do historie.
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

jsem přehlédl

Komentář

Tady nemáte zvýrazněny jezdce kteří jeli s Fábkou S2000 http://www.ewrc-results.com/final.php?event=562
                        Citroen Xsara KIT CAR...
                        ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Opraveno.
                          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=46993

Tenhle jezdec není Blaťák ale Novák s Vajďákem
                            Citroen Xsara KIT CAR...
                            ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Opraveno.

Komentář

V sekci "Historie vozů Škoda Octavia WRC" je uvedeno u Honzy Štěpánka, že dojel na Krkonoších 2010 pátý, ale ve skutečnosti dojel šestý.

Komentář

Working...
                                X