Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: eWRC-results.com

To se všechno načítá z databáze, takže tam chyba být nemůže

Chyba byla jinde, v kódu, kde jsem neměl správně ohlídáno načítání celkových výsledků, občas to načetlo jiný výsledek jako třeba teď, když dojel pátý v rámci bodování MMČR (Prokop nebodoval).

Jinak stále čekám, zda se někdo z vás ujme dohledávání té historie Octavií WRC podobně jako jsou zpracované Fabie WRC, výhodu máte v tom, že to všechno je v databázi

Komentář

Bylo by to super, kdyby se dodělala ta historie u jednotlivých vozů (přesně jako u Fabie WRC). Pokusím se to dát do kupy, jen jsem zvědav, zda se mi podaří vypátrat všechny majitele eventuelně provozovatele. Je dobré, že všechny starty jsou vypsané na ewrc-results.com .

Komentář

Zdravíčko,muže nám někdo zdělit proč se zde nemůžeme dočkat výsledků z Ypres??? Samozřejmě, že se na ně můžu dívat na Autosportu.cz(což dělám),ale pro mě je to přehlednější zde na eWRC-results.com.Rozhodně to není po prvé a to je škoda,je to taková černá kaňka eWRC!!!!!

Komentář

Ty černá kaňko, za a) nikdy jsme nehlásili, že bude online z Ypres, onliny jsou pravidelně jen z MS, z IRC jen někdy a za b) není nikdo, kdo by ten online dělal. Venku je hezky, ty lidi to dělají zadarmo ve volném čase, tak se jim nediv, že mají lepší program než zadávat výsledky z Ypres.

Komentář

pejdo OK beru dík za osvětu!!! Mimochodem proč výsledky neděláš třeba ty,když nejsi venku????

Budu mluvit sám za sebe,kdyby zde byly online výsledky ze všech soutěží,klidně vám na ně i přispěji.
            Naposledy upraveno forde; 26-06-10, 11:57.

Komentář

Dělám na ewrcu miliardu jiných věcí, na výsledky už mi nezbývá síla a čas.
              A jen jsem se na chvíli zastavil u počítače a pádím pryč.
              Osobně je mi taky líto, že online není, ale vše je to o lidech a když nejsou (případně nechtějí), tak s tím nic neudělám, prostě jsme stále jen spolek amatérů.

Komentář

Já to Ypres osvětím. Dá se říct, že hodně lidí z redakce bylo na VP v Radouni. Proto nebylo na Ypres čas.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Zdravím,nedalo by se nějak (upřesnit,upravit) mezi kterými rychlostními zkouškami se koná servis??

Komentář

Nápad je to určitě dobrý, ale většinou servis poznáš i podle časových rozestupů mezi rychlostkami.

Komentář

Taky mě to už napadlo, navíc to tvoje zvýraznění mi přijde celkem vhodné.
                      Budu za to u shackiho lobovat

Komentář

Původně odeslal PETRAS Marek Zobrazit příspěvek
                        ale většinou servis poznáš i podle časových rozestupů mezi rychlostkami.
                        No,žádnou novinku jsi mi nenapsal,toto snad ví každý!!!!

Komentář

Ve výsledcích z Kunžaku je uveden Dohnal s Cliem,ale jel Svišťa.
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Už je to opraveno.
                            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Dík za upozornění

Komentář

Našel by se pamětník, co sleduje Volný Pohár? Z roku 2003 u Posázaví chybí u 3 posádek auto: http://www.ewrc-results.com/startlist.php?event=1311

No a třeba zpřesnit důvody odstoupení - to bych se taky nezlobil...

Komentář

Working...
                                X