Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Bohužel, na výsledky z českých mistráků nemáme práva.

Komentář

Aha to je škoda
      GO Kresta GO

Komentář

Bohužel, na výsledky z českých mistráků nemáme práva.
        Práva na výsledky?
        Pouč mě, prosím, - kdo vlastní taková práva?

Komentář

Grafickým vyjádřením výsledků jste mi, snad i ostatním, co vedou žabo-myší války o rozdílu jezdců, vozů a snad i doprovodů v sec/km udělali Radost.
          Aby byla dokonalá, nezměrná, nelíčená a nepopsatelná, mi chybí jen krůček (půlkrok). Nešla by graficky vyjádřit:
          "Ztráta s/km na vítěze RZ ve skupině A8 v jednotlivých rychlostních zkouškách"
          pro více jezdců najednou? Alespoň pro tři? A ne grafem sloupcovým, nýbržto spojnicovým?
          Já si to gdysi dokonce v excelu vytvořil, ale to jsem byl ještě kýtička v pravěku a čas mi neběžel tak moc rychle.
          p.s.
          opravdu jsem rád za to, že jste udělali další krok vpřed, vím jak to bolí, když Gdosi to nové pořádně neocení a vymýšlí už další "krávoviny"

jsem s pozdravem za
          sec/km kratší

Komentář

Ano, pokusíme se i to tohle a další věci, uvidíme, zda to dokážeme

Komentář

Re: Vylepšení fóra

pri prohlizeni profilu marcose ligata jsem pojal podezreni, ze na fotce neni on, ale nasser saleh al-attiyah, co vy na to?
              Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

Na tom něco bude Fixed

Komentář

Re: eWRC-results.com

Já bych se chtěl zeptat a podat podnětnou připomínku Nebylo by možné zavést, aby v resume posádky za danou soutěž byly zobrazeny, kromě celkového umístění v RZ, taky pořadí v rámci JWRC a PWRC? Takto než se člověk dobere k pořadí ve skupině, tak se nakliká jak otrok... a nakonec se stejně přehlídne a splete se

Komentář

Za tohle bych se přimlouval taky. Zrovna včera mě to napadlo, když jsem se chtěl pokochat tím, kolik Sandál vyhrál rychlostek v rámci PWRC Celkové umístění by šlo klidně i vypustit kdyby to bylo technicky náročné.
                    FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                    Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Tak kolik kdo vyhrál rychlostek je ve statistikách na http://www.ewrc-results.com/stats.php?event=389

Ale chápu vás, sám už jsem na to kolikrát také myslel. Bohužel jak je systém postavený teď, tak to neumožňuje. Neříkám ale, že to nejde, jen by si to vyžádalo docela velký zásah do systému. Promyslím to.

Komentář

Aha... tak to jsem si vůbec nevšiml, že taková statistika tady je. Aspoň něco. Dík moc Shcaki.

Komentář

UboUbo: Ta statistika se zobrazuje až po dojetí soutěže, průběžně to vidět není. Pod tlačítkem Statistiky se skrývají velmi zajímavé a šikovně utříděné informace.
                          ewrc-results.com

Komentář

eWRC results je v novém a pěkném berevném provedení,kdy jse tak stalo?

Komentář

Dokonce si můžeme vybrat ze dvou velice pěkných barevných provedení. Tak tomu říkám luxus. Ale škoda,že tam nezůstal ten starší skin-ten se mi líbil nejvíc.
                              "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Původně odeslal Slausek Zobrazit příspěvek
                                Dokonce si můžeme vybrat ze dvou velice pěkných barevných provedení. Tak tomu říkám luxus. Ale škoda,že tam nezůstal ten starší skin-ten se mi líbil nejvíc.
                                Dobrý postřeh

Něco o tom napíšu na web

Komentář

Working...
                                X