Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: eWRC-results.com

Původně odeslal haq Zobrazit příspěvek
    http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=51751

na této fotce je chybně označen Sandell místo Andressona
    V té samé galerce je Andersson místo Sandella (#24)

Komentář

Už jsem to psal přímo do diskuse pod results, ale asi se to tam ztratilo. Je možné něják přidat do harmonogramu servis? Jeden čas to snad i bylo, ale ted mi to na Yalta rally chybělo...
      WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
      !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Je to tam vždy, když se to zadá, na Yaltu jsme na to zapomněli

Komentář

Zdravím, asi budu za troubu, ale je nějaká možnost získat z ewrc-results statistiku, která by na jedné stránce ukázala historii vybrané soutěže, přesněji vybraného mistrovství (např. MMČR, Sprintrally atd.) a zobrazila, kdo byl v jednotlivých letech mistrem ?

Zkoušel jsem všemožné sekce, ale nikde jsem takovou možnost nenašel.
          http://zdenda-foto.wz.cz/

Komentář

Historie soutěže ano, historie šampionátu zatím ne, ale brzy to bude

Komentář

Stal se zázrak, konečně už je tam nové logo Škodovky to to trvalo
              ŠKODA Fabia R5

Komentář

Nic ve zlém, ale na tom to nevisí

Komentář

• Android / iPhone aplikace

Zajímalo by mne, jestli se náhodou nechystá nějaká aplikace na results pro mobilní chytré telefony. Na cestách by to bodlo, procházet výsledky pomocí prohlížeče přecijenom není moc efektivní.

Komentář

• Re: Android / iPhone aplikace

take by me zajimalo.
                    Radouň Motorsport (http://www.radounmotorsport.cz) Volný Pohár České Republiky (http://www.volnypohar.cz)

Komentář

Nevím přesně, co myslíte tím mobilní chytré telefony, ale m.ewrc-results.com stále funguje, byť se chystám na modernizaci

Komentář

Chytré mobilní telefony myslím ty platformy, co jsou v názvu. Tedy nejrozšířenější, tj. s Androidem (ten mne hlavně zajímá) a iPhoňáci by určitě rádi také. m.verze je fajn, aplikace je přecijenom vždy pohodlnější (s vícero možnostmi - třebas push notifikace a další blbinky), než klikání v prohlížeči. Myslím, že by to ocenili i mnozí diváci na eRZetách

Pokud by byl zájem ze strany serveru, mohu nahodit dotaz na androidfórum (kde se pár vývojářů najde), zda-by někdo neměl zájem o vývoj aplikace.

Komentář

uniká mi smysl nějaký spešl aplikace pro ajfouna nebo androjda (komolím to schválně) když existuje mobilní verze webe nezávislá na platformě telefonu.

to pak bude potřeba jedna varianta pro ajfoun, jedna pro androjd, jedna pro jeden symbiján druhá pro další symbiján dvě pro win mobajl.... nevím:-)
                          Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Kdy budou připsány body za Hustopeče do celkového pořadí MMČR?

Díky

Komentář

Mrkni třeba na Mediasport

Komentář

To není problém, ale snad jsem na rallyovém webu, ne?

Komentář

Working...
                                X