Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• SQUUGEE
    replied
    Shacki doplním jen poznámku že kdo jiný než "hvězda" Martin Holmes.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Jojo, také to používáme jako jeden ze zdrojů. I když se občas s M. Holmesem dohadujeme, jak je to přesně. A jednou mě pobavil, když mi napsal, že před soutěží obcházel ty týmy a dostal prý dotaz, jestli pracuje pro eWRC

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Dle dnes otevřeného časopisu Rally jsem kouknul a vidím u startu Škody Fabia R5 : Rally de Portugal : Diego Salvi chassis #106 Hubert Ptaszek chassis #153 a G.Quentin chassis #138. Prosím doplnit do databáze.Za článkem stojí pan T.Plachý a M.Holmes

Zanechat komentář:

• Medved
    replied
    Opraveno. Dík.

Zanechat komentář:

• Miloš Vaníček ml.
    replied
    Tady jsem narazil na malou chybičku, comeback Petra Grosse bych si sice moc přál, ale ještě si na něj musíme počkat ;-)

https://www.ewrc-results.com/entryin...-2017/1485294/

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Našel jsem posádku N.Althaus na Criterium Jurassium Jestli to je chassis #90,kdo ví.Ale je to EB technologis
    Tady je odkaz : https://de.motorsport.com/ch-rallye/...gies-12333502/

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    že na tom furt mění SPZ, proč to dělají?

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Daniel Zpěvák Fabia S2000: Kopná 2017 SPZ 01R 0356 Chassis #95. Přidávám malé info a malinkou změnu do Resultu.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Díky všem za info

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Shacki ohledně té káry 81 ta skončila havarií na Barumce.A ohledně té 44.. asi někde ležela bokem.A vlastníkem bude asi Machů.Ale tuto informaci nemám podloženou.

Zanechat komentář:

• Group B
    replied
    Sparrow asi ne. Auto na Valašce servisoval team Pavla Prášila a šef-mechanik byl Jarda Vančík. Já si myslím že majitelem auta je Petr Machů.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Původně odeslal SQUUGEE Zobrazit příspěvek
    Omlouvám se ,ale zkusím to dát i sem. Tak SPZ 14R 0319 J.Tarabus Škoda Fabia S2000- Valašská Rally 2017. Je číslo Chassis 44. Dle J.Tarabuse jak jsem s ním mluvil-je to auto po Jelínkovi (myslím motor,převodovka atd.).Ale kára není #81.Musela se napasovat do nové káry No.44. Prosím doplnit do Resultu.Díky moc Roman
    Pokud to dobře chápu, tak kastle #81 skončila s havárií na Barumce? Vnitřnosti přendány do kastle #44? Tu zatím ani nemáme založenou, takže někde ležela jako náhradní? A vlastník auta je stále Sparrow?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
    Blbe se hleda, jestli to tu uz nebylo, v detailu posadky v soutezi (napr. tohle) bych uvital informaci o poradi ve tride/sampionatu. Dekuju

Radsi to zformuluju znova. V detailu posadky v soutezi bych chtel mit moznost vztahnout poradi v/po RZ a ztratu na km ke skupine(2WD)/tride(RC3)/sampionatu(JWRC). Kdyby se vesla ztrata na prvniho a nejblizsiho v/po RZ (opet v kontextu tridy), bylo by to uplne super.
    Diky
    I tohle se samozřejmě dá udělat, bylo by to docela náročné, ale asi by to šlo. Náročné je to znovu proto, že to musí být univerzálně použitelné vždy a všude.

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Omlouvám se ,ale zkusím to dát i sem. Tak SPZ 14R 0319 J.Tarabus Škoda Fabia S2000- Valašská Rally 2017. Je číslo Chassis 44. Dle J.Tarabuse jak jsem s ním mluvil-je to auto po Jelínkovi (myslím motor,převodovka atd.).Ale kára není #81.Musela se napasovat do nové káry No.44. Prosím doplnit do Resultu.Díky moc Roman

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Blbe se hleda, jestli to tu uz nebylo, v detailu posadky v soutezi (napr. tohle) bych uvital informaci o poradi ve tride/sampionatu. Dekuju

Radsi to zformuluju znova. V detailu posadky v soutezi bych chtel mit moznost vztahnout poradi v/po RZ a ztratu na km ke skupine(2WD)/tride(RC3)/sampionatu(JWRC). Kdyby se vesla ztrata na prvniho a nejblizsiho v/po RZ (opet v kontextu tridy), bylo by to uplne super.
    Diky
    Naposledy upraveno Kenny_pce; 06-01-17, 08:43.

Zanechat komentář:

Working...
X