Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• hujer
    replied
    nefungují mi SZ.Adresu bych ti nadiktoval.Tel.775423216

Zanechat komentář:

• mcatch
    replied
    Nemáte někdo zájem o různé plakáty z českých rally... od roku 1975 do teď ...vypadly na mne při hledání potapěčské výbavy... vysloveně překáží a je mi líto je rovnou vyhodit do tříděného odpadu

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Team SRT (R.Sirmacis) startuje na Barum Rally.Pokusí se někdo zjistit číslo CHASSIS ?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Původně odeslal Deenz Zobrazit příspěvek
    Nešlo by přepínání RZ a tříd udělat trochu větší, na mobilu se netrefím prstem
    Už se pracuje na responsivním designu, který se bude automaticky přizpůsobovat rozlišení, tedy i mobilu

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Jak jsem se dočetl v posledním Rally magazinu tak na Rajd Polski startovaly dvě Fabie R5 : E.Lappi SPZ 11R 0309 Chassis 71 a P.Tidemand SPZ 11R 0307 Chassis 72.
    A na fotkách z Rally Pačejov startoval Pokorný s Fabii R5 a měla SPZ 01R 0352.Prosím pokud to půjde o dopnění do Result.Díky moc.

Zanechat komentář:

• Deenz
    replied
    Nešlo by přepínání RZ a tříd udělat trochu větší, na mobilu se netrefím prstem

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Njn, nechte makarona na neco sahnout. Jak to nema motor, kopacky, nebo <>, tak tomu nerozumi. Staci se podivat na web San Rema.

Predpokladam, ze vyhodnoceni tipovacky vazne kvuli tomu...

Zanechat komentář:

• Tomáš Tkadlec
    replied
    Targa Florio - 9. RZ - zrušena: bezpečnostní důvody

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Dělají to Italové, poptám se

Zanechat komentář:

• Agatka
    replied
    Vrtá mi hlavou taková blbost.
    Jede se 100. Targa Florio. Po 8. RZ následuje 10. RZ. Kam se poděla 9. RZ?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Díky za upozornění

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    Drobnost k Vltavě, obě Subaru startovala ve třídě E7, E6 je pro dvoulitry bez turba (Herold- Astra) a Kovanda s Favoritem jel třídu F5, ne E6.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Díky za upozornění, opraveno

Zanechat komentář:

• KubaZ
    replied
    Zdravím, našel sem malou chybu u Thuringen rallye 2013, je tam dvakrát Venca Stejskal sen, jednou jako pilot a pak jako spolujezdec Báry Holické. S Bárou tehdy jel myslim Venca jun....

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Vždy rád nacházím starty českých posádek v zahraničních soutěžích. Takhle jsem narazil i na start posádek Pipota - Kalina a Arazim - Gál na Mont-Blanc 1992

http://www.ewrc-results.com/final.ph...c-Morzine-1992

Zanechat komentář:

Working...
X