Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Díky za upozornění

Komentář

• Vrtá mi hlavou taková blbost.
      Jede se 100. Targa Florio. Po 8. RZ následuje 10. RZ. Kam se poděla 9. RZ?
      I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

• Dělají to Italové, poptám se

Komentář

• Targa Florio - 9. RZ - zrušena: bezpečnostní důvody

Komentář

• Njn, nechte makarona na neco sahnout. Jak to nema motor, kopacky, nebo <>, tak tomu nerozumi. Staci se podivat na web San Rema.

Predpokladam, ze vyhodnoceni tipovacky vazne kvuli tomu...

Komentář

• Nešlo by přepínání RZ a tříd udělat trochu větší, na mobilu se netrefím prstem
              https://www.facebook.com/TalasRacing/

Komentář

• Jak jsem se dočetl v posledním Rally magazinu tak na Rajd Polski startovaly dvě Fabie R5 : E.Lappi SPZ 11R 0309 Chassis 71 a P.Tidemand SPZ 11R 0307 Chassis 72.
                A na fotkách z Rally Pačejov startoval Pokorný s Fabii R5 a měla SPZ 01R 0352.Prosím pokud to půjde o dopnění do Result.Díky moc.
                Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Původně odeslal Deenz Zobrazit příspěvek
                  Nešlo by přepínání RZ a tříd udělat trochu větší, na mobilu se netrefím prstem
                  Už se pracuje na responsivním designu, který se bude automaticky přizpůsobovat rozlišení, tedy i mobilu

Komentář

• Team SRT (R.Sirmacis) startuje na Barum Rally.Pokusí se někdo zjistit číslo CHASSIS ?
                    Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Nemáte někdo zájem o různé plakáty z českých rally... od roku 1975 do teď ...vypadly na mne při hledání potapěčské výbavy... vysloveně překáží a je mi líto je rovnou vyhodit do tříděného odpadu

Komentář

• nefungují mi SZ.Adresu bych ti nadiktoval.Tel.775423216
                        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Blbe se hleda, jestli to tu uz nebylo, v detailu posadky v soutezi (napr. tohle) bych uvital informaci o poradi ve tride/sampionatu. Dekuju

Radsi to zformuluju znova. V detailu posadky v soutezi bych chtel mit moznost vztahnout poradi v/po RZ a ztratu na km ke skupine(2WD)/tride(RC3)/sampionatu(JWRC). Kdyby se vesla ztrata na prvniho a nejblizsiho v/po RZ (opet v kontextu tridy), bylo by to uplne super.
                          Diky
                          Naposledy upraveno Kenny_pce; 06-01-17, 08:43.

Komentář

• Omlouvám se ,ale zkusím to dát i sem. Tak SPZ 14R 0319 J.Tarabus Škoda Fabia S2000- Valašská Rally 2017. Je číslo Chassis 44. Dle J.Tarabuse jak jsem s ním mluvil-je to auto po Jelínkovi (myslím motor,převodovka atd.).Ale kára není #81.Musela se napasovat do nové káry No.44. Prosím doplnit do Resultu.Díky moc Roman

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                              Blbe se hleda, jestli to tu uz nebylo, v detailu posadky v soutezi (napr. tohle) bych uvital informaci o poradi ve tride/sampionatu. Dekuju

Radsi to zformuluju znova. V detailu posadky v soutezi bych chtel mit moznost vztahnout poradi v/po RZ a ztratu na km ke skupine(2WD)/tride(RC3)/sampionatu(JWRC). Kdyby se vesla ztrata na prvniho a nejblizsiho v/po RZ (opet v kontextu tridy), bylo by to uplne super.
                              Diky
                              I tohle se samozřejmě dá udělat, bylo by to docela náročné, ale asi by to šlo. Náročné je to znovu proto, že to musí být univerzálně použitelné vždy a všude.

Komentář

• Původně odeslal SQUUGEE Zobrazit příspěvek
                                Omlouvám se ,ale zkusím to dát i sem. Tak SPZ 14R 0319 J.Tarabus Škoda Fabia S2000- Valašská Rally 2017. Je číslo Chassis 44. Dle J.Tarabuse jak jsem s ním mluvil-je to auto po Jelínkovi (myslím motor,převodovka atd.).Ale kára není #81.Musela se napasovat do nové káry No.44. Prosím doplnit do Resultu.Díky moc Roman
                                Pokud to dobře chápu, tak kastle #81 skončila s havárií na Barumce? Vnitřnosti přendány do kastle #44? Tu zatím ani nemáme založenou, takže někde ležela jako náhradní? A vlastník auta je stále Sparrow?

Komentář

Working...
                                X