Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sparrow asi ne. Auto na Valašce servisoval team Pavla Prášila a šef-mechanik byl Jarda Vančík. Já si myslím že majitelem auta je Petr Machů.

Komentář

• Shacki ohledně té káry 81 ta skončila havarií na Barumce.A ohledně té 44.. asi někde ležela bokem.A vlastníkem bude asi Machů.Ale tuto informaci nemám podloženou.
      Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Díky všem za info

Komentář

• Daniel Zpěvák Fabia S2000: Kopná 2017 SPZ 01R 0356 Chassis #95. Přidávám malé info a malinkou změnu do Resultu.
          Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• že na tom furt mění SPZ, proč to dělají?

Komentář

• Našel jsem posádku N.Althaus na Criterium Jurassium Jestli to je chassis #90,kdo ví.Ale je to EB technologis
              Tady je odkaz : https://de.motorsport.com/ch-rallye/...gies-12333502/

Komentář

• Tady jsem narazil na malou chybičku, comeback Petra Grosse bych si sice moc přál, ale ještě si na něj musíme počkat ;-)

https://www.ewrc-results.com/entryin...-2017/1485294/

Komentář

• Opraveno. Dík.
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• Dle dnes otevřeného časopisu Rally jsem kouknul a vidím u startu Škody Fabia R5 : Rally de Portugal : Diego Salvi chassis #106 Hubert Ptaszek chassis #153 a G.Quentin chassis #138. Prosím doplnit do databáze.Za článkem stojí pan T.Plachý a M.Holmes

Komentář

• Jojo, také to používáme jako jeden ze zdrojů. I když se občas s M. Holmesem dohadujeme, jak je to přesně. A jednou mě pobavil, když mi napsal, že před soutěží obcházel ty týmy a dostal prý dotaz, jestli pracuje pro eWRC

Komentář

• Shacki doplním jen poznámku že kdo jiný než "hvězda" Martin Holmes.

Komentář

• Objevil jsem menší nesrovnalost u jednoho profilu na resultech > https://www.ewrc-results.com/coprofi...4-petar-iliev/ Narozen 79 ale má tam i soutěž z roku 76.

Komentář

• Opraveno.

Komentář

• Díky Vám jsem přidal výsledky všech RZ historiků na Horáckén rallye 1997.

Komentář

• Před dalším ročníkem Barum Rallye jsem našel výsledky z roku 1989 včetně výsledků RZ. Chybí mi pouze poslední stránka s výsledky RZ 18 - 34 pro dvě posádky - st. čísla 138 a 139. Tak kdyby se někdo našel....

Komentář

Working...
                                X