Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sparrow asi ne. Auto na Valašce servisoval team Pavla Prášila a šef-mechanik byl Jarda Vančík. Já si myslím že majitelem auta je Petr Machů.

Komentář

• Shacki ohledně té káry 81 ta skončila havarií na Barumce.A ohledně té 44.. asi někde ležela bokem.A vlastníkem bude asi Machů.Ale tuto informaci nemám podloženou.
      Jo,jo. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda, je to už skoro 28 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále a doufám že nejenom já.

Komentář

• Díky všem za info

Komentář

• Daniel Zpěvák Fabia S2000: Kopná 2017 SPZ 01R 0356 Chassis #95. Přidávám malé info a malinkou změnu do Resultu.
          Jo,jo. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda, je to už skoro 28 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále a doufám že nejenom já.

Komentář

• že na tom furt mění SPZ, proč to dělají?

Komentář

• Našel jsem posádku N.Althaus na Criterium Jurassium Jestli to je chassis #90,kdo ví.Ale je to EB technologis
              Tady je odkaz : https://de.motorsport.com/ch-rallye/...gies-12333502/

Komentář

• Tady jsem narazil na malou chybičku, comeback Petra Grosse bych si sice moc přál, ale ještě si na něj musíme počkat ;-)

https://www.ewrc-results.com/entryin...-2017/1485294/

Komentář

• Opraveno. Dík.
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Pačejov 2016

Komentář

• Dle dnes otevřeného časopisu Rally jsem kouknul a vidím u startu Škody Fabia R5 : Rally de Portugal : Diego Salvi chassis #106 Hubert Ptaszek chassis #153 a G.Quentin chassis #138. Prosím doplnit do databáze.Za článkem stojí pan T.Plachý a M.Holmes

Komentář

• Jojo, také to používáme jako jeden ze zdrojů. I když se občas s M. Holmesem dohadujeme, jak je to přesně. A jednou mě pobavil, když mi napsal, že před soutěží obcházel ty týmy a dostal prý dotaz, jestli pracuje pro eWRC

Komentář

• Shacki doplním jen poznámku že kdo jiný než "hvězda" Martin Holmes.

Komentář

Working...
                        X