Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Přidány výsledky historiků na Rallye Vysočina Tišnov 1990.

Komentář

• Přidány časy v RZ rallye Haná 1982. Nyní je to kompletní.

Komentář

• Ahoj... Mám dotaz a nevím tak úplně kam s ním tak to zkusím tady ;-) Je nějaká webovka kde by se dalo najít dle registračních značek historii závodních aut (který tým nebo soukromník auto koupil provozoval) v podstatě najít závodákům životopis ;-) např. Carlos Bica (POR) Lancia Delta HF 4WD rz.PB-8372 ... jde dle těchto indícií zjistit životopis auta? Moc děkuji za případné info.
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Náčelník na tom maká s nadlidským úsilím. Co není u něj, neexistuje:
          https://www.ewrc-results.com/cars/

Komentář

• Super. Moc děkuju za rozšíření mého rozhledu ma stranjách ewrc. Snad najdu co hledam.

Komentář

• Tak bohužel :-( to co jsem hledal hsem bohužel nenašel... Respektive Lancia Delta Hf Integrale tam vůvec nemá zařazení...

Komentář

• Tak nemohou tam být úplně všechna auta. Mimochodem aktuálně máme zařazených 81 000 startů aut, to není málo. U áčkových aut je problém, že jsou těžko identifikovatelné, jezdilo jich hrozně moc, těžko se hledá jasný původ atd. Ale uvidíme. Každopádně mým cílem je identifikovat všechny tovární starty, ale spíš budu muset vymyslet, jak to udělat, aby tam nepřekáželo mnoho zbytečných startů. Dám jiný příklad - založím sekci Škoda 130 LR (nebo RS) a teď si vemte, kolik z toho bude "plevelu". Toho se bojím.

Komentář

• Shacki, chraň bůh,Já si vůbec nestěžuji. To co děláš a to co na ewrc vytváříte je zlatá práce a já to moc oceňuji a děkuji za to. Rozumím také tomu, že je velmi obtížná ta identifikace zvláště u "Áček" kterých bylo v každých kopřivách hozených stovky. Prostě se smířím s tím, že nemůžu mít vše co si umanu :-) Moc děkuji za to jak nám s ewrc přinášite vše kolem našeho krásného rallysportu až pod nos. Je to od vás super servis. děkuji ;-)

Komentář

• Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                    Tak nemohou tam být úplně všechna auta. Mimochodem aktuálně máme zařazených 81 000 startů aut, to není málo. U áčkových aut je problém, že jsou těžko identifikovatelné, jezdilo jich hrozně moc, těžko se hledá jasný původ atd. Ale uvidíme. Každopádně mým cílem je identifikovat všechny tovární starty, ale spíš budu muset vymyslet, jak to udělat, aby tam nepřekáželo mnoho zbytečných startů. Dám jiný příklad - založím sekci Škoda 130 LR (nebo RS) a teď si vemte, kolik z toho bude "plevelu". Toho se bojím.
                    Mám doma knihu Století s vavříny kde na jejím konci jsou výsledky továrního týmu od počátku existence do konce roku 1994, ale když jsem to porovnával s tvými výsledky co máš na ewrc - results tak v té knize asi nejsou výsledky úplně všechny. Např. startů vozu Škoda 200 RS je tam daleko míň než máš ty. Takže nevím...
                    Naposledy upraveno Dav81; 26-11-17, 13:38.

Komentář

Working...
                    X