Oznámení

Collapse
No announcement yet.

eWRC-results.com

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Přidány výsledky historiků na Rallye Vysočina Tišnov 1990.

  Komentář


  • Přidány časy v RZ rallye Haná 1982. Nyní je to kompletní.

   Komentář


   • Ahoj... Mám dotaz a nevím tak úplně kam s ním tak to zkusím tady ;-) Je nějaká webovka kde by se dalo najít dle registračních značek historii závodních aut (který tým nebo soukromník auto koupil provozoval) v podstatě najít závodákům životopis ;-) např. Carlos Bica (POR) Lancia Delta HF 4WD rz.PB-8372 ... jde dle těchto indícií zjistit životopis auta? Moc děkuji za případné info.
    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

    Komentář


    • Náčelník na tom maká s nadlidským úsilím. Co není u něj, neexistuje:
     https://www.ewrc-results.com/cars/

     Komentář


     • Super. Moc děkuju za rozšíření mého rozhledu ma stranjách ewrc. Snad najdu co hledam.
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

      Komentář


      • Tak bohužel :-( to co jsem hledal hsem bohužel nenašel... Respektive Lancia Delta Hf Integrale tam vůvec nemá zařazení...
       Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

       Komentář


       • Tak nemohou tam být úplně všechna auta. Mimochodem aktuálně máme zařazených 81 000 startů aut, to není málo. U áčkových aut je problém, že jsou těžko identifikovatelné, jezdilo jich hrozně moc, těžko se hledá jasný původ atd. Ale uvidíme. Každopádně mým cílem je identifikovat všechny tovární starty, ale spíš budu muset vymyslet, jak to udělat, aby tam nepřekáželo mnoho zbytečných startů. Dám jiný příklad - založím sekci Škoda 130 LR (nebo RS) a teď si vemte, kolik z toho bude "plevelu". Toho se bojím.

        Komentář


        • Shacki, chraň bůh,Já si vůbec nestěžuji. To co děláš a to co na ewrc vytváříte je zlatá práce a já to moc oceňuji a děkuji za to. Rozumím také tomu, že je velmi obtížná ta identifikace zvláště u "Áček" kterých bylo v každých kopřivách hozených stovky. Prostě se smířím s tím, že nemůžu mít vše co si umanu :-) Moc děkuji za to jak nám s ewrc přinášite vše kolem našeho krásného rallysportu až pod nos. Je to od vás super servis. děkuji ;-)
         Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

         Komentář


         • Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
          Tak nemohou tam být úplně všechna auta. Mimochodem aktuálně máme zařazených 81 000 startů aut, to není málo. U áčkových aut je problém, že jsou těžko identifikovatelné, jezdilo jich hrozně moc, těžko se hledá jasný původ atd. Ale uvidíme. Každopádně mým cílem je identifikovat všechny tovární starty, ale spíš budu muset vymyslet, jak to udělat, aby tam nepřekáželo mnoho zbytečných startů. Dám jiný příklad - založím sekci Škoda 130 LR (nebo RS) a teď si vemte, kolik z toho bude "plevelu". Toho se bojím.
          Mám doma knihu Století s vavříny kde na jejím konci jsou výsledky továrního týmu od počátku existence do konce roku 1994, ale když jsem to porovnával s tvými výsledky co máš na ewrc - results tak v té knize asi nejsou výsledky úplně všechny. Např. startů vozu Škoda 200 RS je tam daleko míň než máš ty. Takže nevím...
          Naposledy upraveno Dav81; 26-11-17, 12:38.

          Komentář


          • Zdravím, projíždím si výsledky IRC 2009 a narazil jsem na nějaké nepřesnosti v bodování na konci sezóny. Na 19. pozici je nějaký Luciano Fleck, který však nezískal žádné body, na 21. pozici je Petr Prokop, který v IRC asi nikdy nestartoval, na 33. pozici je Brazilec Carvalho rovněž bez bodu. Na konci tabulky je potom několik jezdců, kteří získali body, ale mají je přeškrtnuté. https://www.ewrc-results.com/season/2009/5-irc/

           Komentář


           • Měl bych na jednu otázku. Jsem již 20 let u tratí v ČR i Evropě a mimo to jsem i sběratel modelů rally vozu Lancie a začínám dělat i kompletní skupinu B (B9-B12 a také přechodovou skupinu 4-B + skupinu S) to vše v měřítku 1:43. Snažím se ke každému modelu dělat i jeho "rodný list" kde jsou informace o jezdci, tom kterém závodě a v neposlední řadě o voze... a tam také směřuje můj dotaz. Jde mě o registrační značky (SPZ) jednotlivých vozů a dále o jejich zpracováni. Používají se pro databázi eWRC-results.com nějaké ofiko databáze nebo se dá vycházet z dobových fotek a právě z modelů? Mám totiž pár modelů kde se rz. shodují s databází na eWRC-results a pak jsem našel pár modelů kde souhlasí závod, jezdec i spolujezdec, vůz, ale rz. už není ve Tvojí databázi označena. Např: RALLY MONTE CARLO 1985 - ANDRUET/PEUVERGNE - st.č.7 - CITROEN VISA 1000 PISTE rz.9407 ME 92 - vše souhlasí, ale rz. není uvedena. Proto jsem se chtěl zeptat zda to co je na modelu můžu brát jako bernou minci nebo to může být jen výmysl výrobce.

            Druhá otázka směřuje na odjeté závody jednotlivých vozů dle registrační značky. To co je uvedeno pod jednotlivou registrační značkou na eWRC-results jsou regulérně všechny závody nebo jen ty které si dokázaly dohledat?

            Chtěl bych mít popis historie modelů co nejlepší a ty si jediný kdo mě dokáže tyto věci osvětlit.

            Jinak moc děkuji za to co pro nás fanoušky děláte na ewrc.cz a úplně nejvíc za TOP servis ewrc-results. Je to parádní práce. Děkuji
            Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

            Komentář

            Working...
            X