Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Sigma-Historie

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Sigma-Historie

historie_peklo_rallye_teamu_20090517_1176973147.jpghistorie_peklo_rallye_teamu_20090517_2027196430.jpg[ATTACHhistorie_peklo_rallye_teamu_20090517_1642205575.jpg=CONFIG]8660[/ATTACH]
    Sigma 1987-Josef Vodehnal-Stanislav Malina,7.místo absolutně,1.místo ve třídě A1600

Komentář

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
      Kde bych zjistil jméno startovní posádky 117 (Trabant) na jedné z těch fotek a z kterého jsou roku ? Poraďte , protože mě zaujala reklama Mototechna.
      Za Mototechnu Praha taky jezdil Láďa Vitáček-Béda Eberle.Podle mně jsou to oni.

Komentář

A nejhorší byl jeden nálet do vesnice v aleji po široký cestě , ale na mokrém listí . Máš pravdu , jsou to pěkný vzpomínky na dobu minulou . Zajímavá byla okruhová RZ na olomouckém stadionu , kombinovaná s motokárovou dráhou .V té době v rallye nehrály tak velkou roli peníze .
        Jo a na tom stadionu Jirka Kronďák trefil bránu borců,kam se vešly náklaďáky vedle sebe,protože se mu seklo řízení.A ta mlha opravdu byla jako prase abláta jak na poli. My jsme zadřeli motor hned na první vložce.Dík slušnýmu rozpisu a mlze jsme dojeli docela dobře.Akorát jsem Pepo nevěděl,žes startoval s Vlastou Sukem.Co si pamatuju,tak na takovým skoku na úzkou cestu do leva,bylo naskládáno v lese řádka aut,protože v tý mlze netrefily silnici.Jo krásná a těžká soutěž.

Komentář

Jéje. To je nádherné téma k nádherné rally. Spartakiaádní stadin se jezdil dávno dřív než soudruzi na západě vymysleli speciálky a ROC. Divácky velice povedené. Na okruhu bylo třeba i 5 aut. Bombastická podívaná. Bohužel dnes už nerealizovatelná. Sigma byla moje první rally. Už si ani na rok nevzpomínám. Četl jsem noty na cizí licenci a v depu jsem nesundával helmu. Kdyby tehdy ten podvod soudruzi odhalili, tak by mne asi zastřelili pro výstrahu.
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

img255.jpgimg256.jpg tak ještě něco ze Sigmy 1987

Komentář

Díky,nemáte ještě jiné fotky Peklo teamu?Kdo má,prosím o zaslání na email.DĚKUJI
              moskvich.rallye@seznam.cz

Komentář

Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
                Jo a na tom stadionu Jirka Kronďák trefil bránu borců,kam se vešly náklaďáky vedle sebe,protože se mu seklo řízení.A ta mlha opravdu byla jako prase abláta jak na poli. My jsme zadřeli motor hned na první vložce.Dík slušnýmu rozpisu a mlze jsme dojeli docela dobře.Akorát jsem Pepo nevěděl,žes startoval s Vlastou Sukem.Co si pamatuju,tak na takovým skoku na úzkou cestu do leva,bylo naskládáno v lese řádka aut,protože v tý mlze netrefily silnici.Jo krásná a těžká soutěž.
                Tak s Vlastou jsem začal a nás se ten skok do lesa netýkal . Naše bylo levé odbočení do polňačky a mlha byla velkým problémem , včetně mokrého asfaltu a listí na silnici .
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tak jsem našel pár fotek ,rok 1980 ,závod skončil velkou ránou..................

Komentář

Tak s Vlastou jsem začal a nás se ten skok do lesa netýkal . Naše bylo levé odbočení do polňačky a mlha byla velkým problémem , včetně mokrého asfaltu a listí na silnici .
                    Hehe, Vlasta Suk byl můj skorosoused, já bydlel Na Hřebenkách a on ve Švédské, měl vždycky taková jedovatě zelená auta. Normálně jezdil s Evou (manželkou), ale tou dobou byla myslím na mateřské.
                    Já mám na Sigmu z r. 1986 docela dobré vzpomínky, jeli jsme tam tehdá o titul "malém mistra" v A-1600. Trochu to bylo komplikované tím, že měsíc předtím jsme v Krumlově totálně rozbili naše auto a k titulu jsme potřebovali dojet do 4. místa. Sehnali jsme půjčení otestovaného auta z oblastí, ale byla to ještě větší sériovka než to naše :-) Ale nakonec to 4. místo klaplo.
                    A to Ecce Homo se jelo v protisměru (z kopce dolů), docela záhul na brzdy...

Komentář

Kdybych tušil, jak přidat přílohu, hodil bych sem dvě fotky, co ze Sigmy mám, shodou okolností obě z toho stadionu. Ale zatím jsem nepřišel na to, jak je sem vtulit...

Komentář

Foxi, pošli mi majla do soukromý zpávy a já to sem nějak propašuju
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Sigma 1986 :-) !Sigma 1986.jpg

Komentář

Kde bych zjistil jméno startovní posádky 117 (Trabant) na jedné z těch fotek a z kterého jsou roku ? Poraďte , protože mě zaujala reklama Mototechna.
                            Pepo že se vracím zpátky.To číslo je 112 udělaný z "Izolepy"což bejvalo zvykem když se nesehnala tapeta a měl by to bejt Láďa Vitáček s Bédou Eberlem.Ti za Mototechnu jezdívali a dost dlouho.

Komentář

Jej něco podobného pamatuju.To byla prča.Nevím rok.Cca 76-77-78?Rally Valašská zima.Sněhu snáď metr a my jeli doprovod a jako mechoši kámošovi.Taky lepili čísla z izolepy ale mrzlo až praštilo a na dveře to nedrželo.Pomohla až letlampa a nahřát.Ale co dojeli do Otrokovic na přejímku a pořadatel(kvůli vysokým barierám sněhu)požadoval i číslo na přední haubně!Zpátky do Zlína(on neměl na té haubně bílý čtverec,mám dojem 50*50cm).Co teď?No vymysleli jsme to "šalamounsky".Střihl se bílý papír(ještě jsme vyptali v obchodě balící páč byl dostatečně velký) a pak na něj číslo a s letlampou nahřát haubnu a švác to tam.Přejímkama to prošlo,že už po 2.rz papír odletěl je jiná věc ale vše už pak prošlo v poho
                              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

A stejnej problém Hujere byl s papírovým Emblémem soutěže na přední kapotě.Ten se přilepil izolepou a přetáhnul se slídou,aby nenavlhnul.Ztráta st.čísla nebo emblému bylo na vyloučení.A když se auto protahlo nějakým křovím.tak si moh jet domu,protože bylo holý.Asi zmiznem do jiný rubriky,ale za úsměvnou připomínku to stojí.

Komentář

Working...
                                X