Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Sigma-Historie

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Sigma-Historie

Další výhodou bylo , že jsi nemusel volit mezi povinnou či nepovinnou reklamou . A to největší plus té doby byly náhrady .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

To Pepo ani nemluv.Ty dohady kolik měří cesta na závody a domu(brali to podle jízdního řádu ČSAD).Jestli se nepletu,tak nám platili ještě kilometry odjetý na závodě a noclehy pro posádku a dva členy doprovodu.My si pak mohli lajznout zrovna v Olomouci spát v hotelu "Flóra"a platit doprovoďákům večeře.To byl tenkrát luxus!Jediný mínus bylo,že sme se nemohli vejít s ruskejma generálama do výtahu,kterej měli nacpanej kobercema a jinejma nákupama.Ale závody tam byly nádherný a hlavně mezi jezdcema měly obrovskej zvuk.

Komentář

To jste vy,že???
        Původně odeslal vrci Zobrazit příspěvek
        Sigma 1986 :-) ![ATTACH=CONFIG]9324[/ATTACH]

Komentář

Starej pes : máš pravdu , jenže tenkrát to nevedla FAS . Prostě se na to dobře vzpomíná a taky na to , jakým způsobem se zajišťoval servis . I vzájemné vztahy mezi závodníkama byly někde jinde .
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

elis - Prý jo! Sice to je tak dávná historie, že si už to ani moc nepamatuju :-) , ale podle té flanelové, kostkované a nehořlavé košile to tak bude.

Komentář

"Flanelové,kostkované a nehořlavé košíle" Prý jste s tím jezdil kdysi jezdil pěknou kládu......

Komentář

Nesmíš všemu věřit !

Komentář

Vo flanelke? Bez HANSu? A něbolo to nebezpečné?
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Já myslím,že jo

Komentář

Nahrál jsem na ulož.to nějaké fotky, jsou tam mimo jiné asi tak 4 kousky ze Sigmy ´86 z toho stadionu.
                      Omlouvám se příznivcům jiných značek než VAZ - LADA - Žiguli, bohužel nic jiného nemáme na skladě .
                      http://uloz.to/x9v4NGD/fotky-z-rally-rar

Komentář

Zkusím to sem vtulit...
                        Přiložené soubory

Komentář

Zdravím.
                          Neměl by jste někdo startovní listinu z rallye Sigma rok 1982 a 1983? Pošlete mi to, když tak jako soukromou zprávu.
                          Dík.

Komentář

Původně odeslal Fox Zobrazit příspěvek
                            Zkusím to sem vtulit...
                            Krásné fotky. Okruhová RZ na Spartakiádním stadionu. Pěkná podívaná ovšem náročná na ježdění. Gumy ve vracáku uměly pěkně obracet auta na střechu.
                            Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

Původně odeslal suky Zobrazit příspěvek
                              Zdravím.
                              Neměl by jste někdo startovní listinu z rallye Sigma rok 1982 a 1983? Pošlete mi to, když tak jako soukromou zprávu.
                              Dík.
                              Nemám, stejně jako výsledky jako takové

Komentář

Working...
                              X