Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zajímavé historické fotografie z rallye

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Shacki
    started a topic Zajímavé historické fotografie z rallye

Zajímavé historické fotografie z rallye

Protože už sám mám a často dostávám zajímavé fotky z různých archivů, povětšinou jezdců samotných, rozhodl jsem se založit toto téma a diskutovat zde o zajímavých fotkách.

Začal bych docela raritou. Na snímku je vůz Škoda 200 RS. Tipne si někdo rok a jaký závod?

Scan10007.JPG

• K.Arno
    replied
    Pro další ze svých modelářských projektů sháním jakékoli fotografie doprovodné a servisní Avie Furgon v barvách Barum teamu. Předem všem děkuji za jakoukoli pomoc.

Zanechat komentář:

• hej-hou
    replied
    Původně odeslal ElKubin Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    chtěl bych příznivce historie poprosit o jednu laskavost ohledně vozu Alpine A110 p. Hubáčka z Barum Rally 1975. Poradil by mi někdo, jaká loga se na jeho voze nacházela? Přikládám i fotku s vyznačenými místy, kde jsou loga, která nedokážu nikterak rozklíčovat.
    Za jakoukoliv indícii či radu budu vděčný. Díky moc! J.F.
    Zde postavený model v měřítku 1/24, stavba jako taková by se taky určitě našla.
    https://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=165&t=94472

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    Ano to jsou ony

Zanechat komentář:

• ElKubin
    replied
    Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
    Jakube na střeše nad nápisy RENAULT ALPINE je logo Barum radial, ale ne to na předchozím obrázku. Je to pouhý nápis na žlutém poli.
    Děkuji Vám moc,
    nakonec jsem se s pomocí dopátral asi všech. Předpokládám, že ta Barum loga budou tato (na obrázku ty spodní)

Ještě jednou děkuji moc!
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    Jakube na střeše nad nápisy RENAULT ALPINE je logo Barum radial, ale ne to na předchozím obrázku. Je to pouhý nápis na žlutém poli.

Zanechat komentář:

• Markku
    replied
    Tak co je na blatnících, nemám tušení, na střeše bych to tipoval na reklamu Barum ( viz.obr. )
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• ElKubin
    replied
    Díky mockrát, Gotti bych asi nerozluštil. Našel jsem ještě další fotografie, barevné a na střeše je vedle loga Alpine-Renault i další logo, asi bych řekl CIBIE, ale jistý si nejsem. Stejně tak nedokáži rozluštit logo nad pravým předním kolem a za pravým zadním kolem. Předem díky moc! J.
    P.S. Teď jsem narazil na fotografii a loga na pravé straně jsou ŘEMPO. Jak vzadu tak nad předním kolem.
    Přiložené soubory
    Naposledy upraveno ElKubin; 13-08-18, 12:54.

Zanechat komentář:

• Markku
    replied
    Původně odeslal ElKubin Zobrazit příspěvek
    jaká loga se na jeho voze nacházela?
    Na střeše z boku nápisy Alpine Renault a vpředu logo Gotti...

Zanechat komentář:

• ElKubin
    replied
    Zdravím,
    chtěl bych příznivce historie poprosit o jednu laskavost ohledně vozu Alpine A110 p. Hubáčka z Barum Rally 1975. Poradil by mi někdo, jaká loga se na jeho voze nacházela? Přikládám i fotku s vyznačenými místy, kde jsou loga, která nedokážu nikterak rozklíčovat.
    Za jakoukoliv indícii či radu budu vděčný. Díky moc! J.F.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    Díky za názor a snahu pomoci. Nemyslím si že to bude E. Spíš mi to připadá jako logo Gumární 1. mája Půchov.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
    prosím pamětníky o radu. Nepamatuje někdo, jaké logo je na zadním blatníku v kroužku? Díky i ta tipy. Dovolil jsem si pro to upravit jednu fotografii p. Knapíka kvůli zřetelnosti zk_scan20042.jpg
    No tak pokud se nepletu tak tam byl emblém značky Emgeton a mám dojem že to bylo veliké,kulaté E.Bez záruky,je to už cca 40 járů.

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    V roce 1983 startoval Jiří Sedlář se Škodou 130RS. nemá někdo v paměti zda se nejedná o tuto?
    František Landt_Miloslav Regner.jpg

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    prosím pamětníky o radu. Nepamatuje někdo, jaké logo je na zadním blatníku v kroužku? Díky i ta tipy. Dovolil jsem si pro to upravit jednu fotografii p. Knapíka kvůli zřetelnosti zk_scan20042.jpg

Zanechat komentář:

• mcatch
    replied
    jen maličkost, v profilu je datum úmrtí 15. na pomníčku je 14.

Zanechat komentář:

Working...
X